BRITNEY SPE@RS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Anahi Giovanna

2 posters

Go down

Anahi Giovanna Empty Anahi Giovanna

Порука  _~*Dulce*Princess*~_ Sat Feb 21, 2009 10:44 am

pa pisite...
_~*Dulce*Princess*~_
_~*Dulce*Princess*~_

Број порука : 137
Join date : 30.11.2008
Age : 28
Локација : con Ucker en mi corason para siempre

Назад на врх Go down

Anahi Giovanna Empty Samo reci OMG!!!

Порука  _~*Dulce*Princess*~_ Sat Feb 21, 2009 11:02 am

Anahi Giovanna 96j7fb
_~*Dulce*Princess*~_
_~*Dulce*Princess*~_

Број порука : 137
Join date : 30.11.2008
Age : 28
Локација : con Ucker en mi corason para siempre

Назад на врх Go down

Anahi Giovanna Empty Anahi na probam aza novu seriju...

Порука  _~*Dulce*Princess*~_ Sat Feb 21, 2009 11:06 am

Ciudad de México, México

Fuente: Esmas

La cantante Anahí visitó las instalaciones de una importante televisora mexicana para realizar las últimas pruebas de la telenovela "Sortilegio", donde llevará el papel protagónico.

"En realidad, yo no sé que va a pasar... no sé si lo hice bien o mal, no sé si me quedo o no con el personaje, tampoco tengo idea de si soy buena o mala en la historia", comentó la rubia, quien añadió "yo he hecho cosas más fáciles, esto ya es otro nivel".

La historia original, protagonizada originalmente por Lucía Méndez, marca varias escenas de cama, a lo que la ex integrante de RBD se limitó a decir: "tengo miedo, no hemos hablado de eso todavía, en realidad, no hemos hablado de muchas cosas".

Por otra parte, la intérprete de Sálvame volvió a responder a los rumores que afirman que contraerá próximamente matrimonio en un puerto del país azteca.

"Yo siempre les he dicho que no, no sé porque en todos lados ya les gustó decir eso, pero si ya hasta dicen que me están haciendo el vestido. Es pura mentira, tengo un noviazgo bien padre, pero eso no quiere decir que me vaya a casar", indicó la juvenil estrella.

Finalmente, Anahí reveló no tener problemas con el diseñador Gustavo Mata, quien en su momento anunció haber confeccionado el vestido de novia de la "rebelde" artista.

"Con él no me enoje, él me dijo que las cosas se editan... a lo mejor la regué en decir que yo me imaginaba un vestido así y lo tomaron a mal, pero no hay bronca", concluyó la cantante.

http://www.esmas.com/ritmosonlatino/fama_ultima/786844.html


Мексицо Циты, Мексицо

Извор: Есмас

Анахі певачица посјетила просторијама велике мексичке телевизије за најновији доказ о теленовела "Сортилегио" где су водећу улогу.

"Заправо, ја не знам шта ће се десити ... Не знам да ли сам право или криво, не знам да ли ћу остати са карактер, ја немам појма ако сам право или криво у историји", рекао је плавуша, који је додао "Имам је направио ствари лакше, то је још један ниво."

Оригиналну причу, изворно глуми Луциа Мэндез, маркирање сцене кревет, у којем је бивши члан РБД само је рекао: "Бојим се да нисмо још разговарали о томе, заправо, нисмо разговарали о многим стварима" .

Штавише, тумач Са́лваме поново одговорити на гласине које кажу да ће се скупити у браку луци Мексицо.

"Иве 'увијек је рекао не, јер не знам свуда, и рећи да је волио, али можемо рећи да ако већ чине ми хаљину. То је чиста лаж, ја сам датинг добар отац, али то не значи да сам дешава се удати ", рекла је млада звијезда.

Коначно, Анахі је открила нема проблема са дизајнером Густаво Мата, који је најавио благовремено су направили вјенчаница у "устаника" уметници.

"Нисам љута са њим, он ми је рекао да се ствари уредио ... можда регули рећи да сам мислио овако једна хаљина и одвели га на криви пут, али ту је бес", рекао је певач.

PREVEO GOOGLE TRANSLATE
_~*Dulce*Princess*~_
_~*Dulce*Princess*~_

Број порука : 137
Join date : 30.11.2008
Age : 28
Локација : con Ucker en mi corason para siempre

Назад на врх Go down

Anahi Giovanna Empty Na zurci sa Maite.

Порука  _~*Dulce*Princess*~_ Sat Feb 21, 2009 11:14 am

Anahi Giovanna 174jkm
Anahi Giovanna 2mqokkl
_~*Dulce*Princess*~_
_~*Dulce*Princess*~_

Број порука : 137
Join date : 30.11.2008
Age : 28
Локација : con Ucker en mi corason para siempre

Назад на врх Go down

Anahi Giovanna Empty Anny Y Rodrigo

Порука  #$#Peace#@$Love#@$!!` Sat Feb 21, 2009 1:05 pm

[img]Anahi Giovanna 2jb6wcz Anahi Giovanna W604[/img][img]Anahi Giovanna 25uh53d Anahi Giovanna W604[/img][img]Anahi Giovanna 34y1v7r Anahi Giovanna W423[/img][img]Anahi Giovanna 35kkewm Anahi Giovanna W382[/img][img]Anahi Giovanna 63rgus Anahi Giovanna W404[/img][img]Anahi Giovanna 67392 Anahi Giovanna W500[/img][img]Anahi Giovanna 1216302463653f Anahi Giovanna W333[/img][img]Anahi Giovanna J8llir Anahi Giovanna W648[/img]
#$#Peace#@$Love#@$!!`
#$#Peace#@$Love#@$!!`

Број порука : 245
Join date : 06.02.2009
Age : 28
Локација : ....In L.A.....

https://brit4um.forumsc.net

Назад на врх Go down

Anahi Giovanna Empty Re: Anahi Giovanna

Порука  #$#Peace#@$Love#@$!!` Sat Feb 21, 2009 1:28 pm

[img]Anahi Giovanna Anny10 Anahi Giovanna W400[/img]
Anahi Giovanna Exclusivas258
Anahi Giovanna W500
Anahi Giovanna Exclusivas254
Anahi Giovanna W500
[img]Anahi Giovanna Anahed2820329 Anahi Giovanna W377[/img]
[img]Anahi Giovanna 0148a Anahi Giovanna W559[/img]
[img]Anahi Giovanna 0150 Anahi Giovanna W360[/img]
[img]Anahi Giovanna 0156 Anahi Giovanna W556[/img]








[img]Anahi Giovanna Z2erbdhil Anahi Giovanna W325[/img][img]Anahi Giovanna 1temporadacn8 Anahi Giovanna W497[/img][img]Anahi Giovanna Anahi Anahi Giovanna W365[/img][img]Anahi Giovanna 003n Anahi Giovanna W258[/img][img]Anahi Giovanna Ana2rq10 Anahi Giovanna W350[/img][img]Anahi Giovanna Rwerosob6et1[/img][img]Anahi Giovanna 98bqed Anahi Giovanna W437[/img][img]Anahi Giovanna Rlkh94 Anahi Giovanna W1600[/img]
#$#Peace#@$Love#@$!!`
#$#Peace#@$Love#@$!!`

Број порука : 245
Join date : 06.02.2009
Age : 28
Локација : ....In L.A.....

https://brit4um.forumsc.net

Назад на врх Go down

Anahi Giovanna Empty Mia & Miguel (Anahi & Alfonso)

Порука  #$#Peace#@$Love#@$!!` Sat Feb 21, 2009 1:46 pm

[img]Anahi Giovanna 9170v[/img][img]Anahi Giovanna 001gp2[/img]
[img]Anahi Giovanna 84154 Anahi Giovanna W384[/img][img]Anahi Giovanna Thanimaciontg3[/img]
[img]Anahi Giovanna 84262 Anahi Giovanna W396[/img][img]Anahi Giovanna 8629[/img]
[img]Anahi Giovanna 059u Anahi Giovanna W562[/img][img]Anahi Giovanna 84260[/img]
[img]Anahi Giovanna 12040[/img][img]Anahi Giovanna Miamiguel[/img][img]Anahi Giovanna 12039 Anahi Giovanna W352[/img][img]Anahi Giovanna Myme Anahi Giovanna W500[/img]
[img]Anahi Giovanna Abif4p Anahi Giovanna W400[/img][img]Anahi Giovanna Ultimorio3iw1 Anahi Giovanna W602[/img]
#$#Peace#@$Love#@$!!`
#$#Peace#@$Love#@$!!`

Број порука : 245
Join date : 06.02.2009
Age : 28
Локација : ....In L.A.....

https://brit4um.forumsc.net

Назад на врх Go down

Anahi Giovanna Empty Anny nece sa Beyonce!!!

Порука  #$#Peace#@$Love#@$!!` Sat Feb 21, 2009 1:51 pm

Anahi Giovanna kaže kako se samo zezala da će snimit duet sa Beyonce. Sve članovi RBD-a protive se tome jer ipak ona je super pevačica i može sama to napraviti.

Anahi kaže da neće snimiti duet sa Beyoce iz razloga što je tek započela svoju novo SOLO karijeru,i da želi sama da nešto napravi.

Članovi RBD-a kažu kako žele čuti cim više pesama od Anahi jer oni znaju da Any može to,zna to i želi to...

Evo jedna izreka od RBD-a i Any:

RBD: Mi znamo da je Any sposobna na sve,ali da snimi duet sa Beyonce ne dolazi u obzir. Anahi ako snimi duet sa Beyonce onda to neće biti sad. To će biti negde oko 2011.

Any: Ne želim snimit duet sa Beyonce. Na početku sam svoje nove solo karijere i ne želim je upropastiti. Ako budem želela da snimim duet onda će to biti 2011.
#$#Peace#@$Love#@$!!`
#$#Peace#@$Love#@$!!`

Број порука : 245
Join date : 06.02.2009
Age : 28
Локација : ....In L.A.....

https://brit4um.forumsc.net

Назад на врх Go down

Anahi Giovanna Empty NOWI LOOOK!!!!

Порука  #$#Peace#@$Love#@$!!` Sat Feb 21, 2009 2:07 pm

[img]Anahi Giovanna Loramore Anahi Giovanna W246[/img]

DA LI WAM SE SWIDJA???Meni da!!!
#$#Peace#@$Love#@$!!`
#$#Peace#@$Love#@$!!`

Број порука : 245
Join date : 06.02.2009
Age : 28
Локација : ....In L.A.....

https://brit4um.forumsc.net

Назад на врх Go down

Anahi Giovanna Empty Snima nowu seriju "SORTILEGIO"

Порука  #$#Peace#@$Love#@$!!` Sun Feb 22, 2009 4:02 am

Realiza Anahí prueba de novela

Ciudad de México, México

La cantante Anahí visitó las instalaciones de una importante televisora mexicana para realizar las últimas pruebas de la telenovela "Sortilegio", donde llevará el papel protagónico.

"En realidad, yo no sé que va a pasar... no sé si lo hice bien o mal, no sé si me quedo o no con el personaje, tampoco tengo idea de si soy buena o mala en la historia", comentó la rubia, quien añadió "yo he hecho cosas más fáciles, esto ya es otro nivel".

La historia original, protagonizada originalmente por Lucía Méndez, marca varias escenas de cama, a lo que la ex integrante de RBD se limitó a decir: "tengo miedo, no hemos hablado de eso todavía, en realidad, no hemos hablado de muchas cosas".

Por otra parte, la intérprete de Sálvame volvió a responder a los rumores que afirman que contraerá próximamente matrimonio en un puerto del país azteca.

"Yo siempre les he dicho que no, no sé porque en todos lados ya les gustó decir eso, pero si ya hasta dicen que me están haciendo el vestido. Es pura mentira, tengo un noviazgo bien padre, pero eso no quiere decir que me vaya a casar", indicó la juvenil estrella.

Finalmente, Anahí reveló no tener problemas con el diseñador Gustavo Mata, quien en su momento anunció haber confeccionado el vestido de novia de la "rebelde" artista.

"Con él no me enoje, él me dijo que las cosas se editan... a lo mejor la regué en decir que yo me imaginaba un vestido así y lo tomaron a mal, pero no hay bronca", concluyó la cantante.

Anahi sprovodi text roman

Mexico City, Mexico

Anahi,pevachica,posetila je prostorije velike muzichke televizije za najnoviji dokaz o telenoveli "Carolije" gde tje imati vodetju ulogu..

"Zapravo ja ne znam shta tje se desiti...Ne znam da li sam na pravom ili krivom putu,takodje nemam ideju da li sam dobra ili losha u istoriji", rekla je plavusha,koja je dodala "Mogu da napravim stvari lakshim, ovo je vetj drugi nivo"Originalnu prichu,izvorno glumi Lucia Mendes, markiranje scene kreveta (?), u kojoj je bivshi chlan RBD rekao: "Bojim se da nismo josh razgovarali o tome,zapravo nismo razgovarali o mnogim stvarima"
S druge strane, impretator pesme Salvame vratio se da odgovori na glasine da potpishe ugovor ubrzo venchanje u nekoj drzhavi Azteka!(ovu rechenicu ne razumem bash najbolje ali radi se o tome da se anahi vratila da potpishe ugovor neki za venchanje)"Ja uvek vam kazhe Ne, ne znam zashto u svim mestima prichaju da se mozhe se retji da mi vetj shiju venchanicu. To je chista lazh,sa dechkom mi je lepo,ali to ne znachi da tju se udati",rekla je mlada zvezda.Konacho,Anahi je otkrila da nema problema sa dizajnerom Gustavom Mata, koji je najavio da su napravili odelo za dechka od "REBELDE" glumice!"Nisam ljuta na njega, on mi je rekao de tje se stvari urediti... mozhda je hteo retji da sam mislila ovako jedna haljina i to je odvelo na krivi put, ali nema problema",rekla je pevachitza
#$#Peace#@$Love#@$!!`
#$#Peace#@$Love#@$!!`

Број порука : 245
Join date : 06.02.2009
Age : 28
Локација : ....In L.A.....

https://brit4um.forumsc.net

Назад на врх Go down

Anahi Giovanna Empty Any i William ce glumeti zajedno-POTVRDJENO

Порука  #$#Peace#@$Love#@$!!` Sun Feb 22, 2009 4:04 am

CONFIRMADO! Carla Estrada reveló detalles de su nueva producción que será un remake de “O tu o nadie”, de Lucía Méndez

Por MARY CARMEN CRUZ/LAMUSICA.COM

MÉXICO, 12 FEBRERO 2009.-Anahí será la protagonista de la telenovela de Carla Estrada, del remake “O tú o nadie” que llevará por título “Sortilegio”, confirmó la productora a LAMUSICA.COM. “Tuvimos que ajustar algunas fechas y acordamos que Anahí si será nuestra protagonista, junto con William Levy”.

Además Daniela Romo interpretará la mamá de William, donde hará el papel de Victoria, una mujer buena y para ello dará una sorpresa con su cambio de look, acorde a su rostro, sin que se tenga que cortar su largo que cabello que la ha distinguido a lo largo de su carrera.

Contenta con el acierto Carla asegura que esta nueva versión de María Saratini tendrá mucha pasión, intriga, romance y sobre todo amor.

La historia comenzará a grabarse a mediados del mes de marzo, en algunas locaciones aún por definir y en los foros de Televisa. Y para completar el elenco, Carla realiza castings, peor lo importante es que pudo concretar su sueño de trabajar por primera vez con Anahí.

~PREVOD~

POTVRDJENO! Carla Estrada odradila je detalje svoje nove produkcije koja ce biti remek od “Ti ili niko”,Lucije Mendez

OD MARY CARMEN CRUZ/LAMUSICA.COM

MEXICO, 12. FEBRUAR 2009.-Anahi ce biti glavna glumica tevenovele Carle Estrada, remeka “Ti ili niko” koje ce za naslov nositi “Sortilegio”, potrvrdila je produkcija LAMUSICA.COM.”Morali smo da proverimo neke datume I podsecamo da ce Anahi sigurno biti nasa glavna glumica,zajedno sa Williamom Levyem”.

Pored toga Daniela Romo glumi Williamovu mamu,gde ce glumeti Viktoriju,jednu dobru zenu I za njih jedno iznenadjenje svojom promenom imidza,u skladu sa njenim licem,bez da mora da skrati svoju dugu kosu koja ju je pratila kroz celu njenu karijeru.

Zadovoljna ucinjenim Carla tvrdi da ce ova nova verzija Marie Saratini biti puna strasti,intriga,romance I povrh svega ljubavi.

Prica ce poceti da se snima polovinom marta, na nekim lokacijama koje jos nisu definisane I na forumima televise.i da sve bude kompletno, Carla ce napraviti kasting,ali najvaznije je da je ostvarila svoj san da radi prvi put sa Anahi!
#$#Peace#@$Love#@$!!`
#$#Peace#@$Love#@$!!`

Број порука : 245
Join date : 06.02.2009
Age : 28
Локација : ....In L.A.....

https://brit4um.forumsc.net

Назад на врх Go down

Anahi Giovanna Empty Anny u casopisu "FERNANDA" (Fevrerio 2009)

Порука  #$#Peace#@$Love#@$!!` Mon Mar 02, 2009 2:30 am

Anahi Giovanna 001revsfernanda Anahi Giovanna Sylome1Anahi Giovanna Normal02 Anahi Giovanna Normal03t Anahi Giovanna Normal05 Anahi Giovanna Normal04 Anahi Giovanna Normal06i Anahi Giovanna Normal07


Последњи пут изменио #$#Peace#@$Love#@$!!` дана Sun Mar 15, 2009 4:13 am. изменио укупно 2 пута.
#$#Peace#@$Love#@$!!`
#$#Peace#@$Love#@$!!`

Број порука : 245
Join date : 06.02.2009
Age : 28
Локација : ....In L.A.....

https://brit4um.forumsc.net

Назад на врх Go down

Anahi Giovanna Empty Campana Sobre Anorexia + Slike Dok Je Imala Anorexiju!!!!

Порука  #$#Peace#@$Love#@$!!` Fri Mar 06, 2009 6:18 am

Anahi Giovanna 01el910Anahi Giovanna 3ppv289gtolcp5i0oyt6Anahi Giovanna 6mlrto9azt9hya2nmdfkAnahi Giovanna 23593Anahi Giovanna H75ntkrh3b5tr18i8bqzAnahi Giovanna 2ic0gme Anahi Giovanna 2qjlms7Anahi Giovanna Jf85mp

dok je imala anorexiju
Anahi Giovanna Qns6yhAnahi Giovanna Paana10Anahi Giovanna 1470anahi2Anahi Giovanna 2342376
#$#Peace#@$Love#@$!!`
#$#Peace#@$Love#@$!!`

Број порука : 245
Join date : 06.02.2009
Age : 28
Локација : ....In L.A.....

https://brit4um.forumsc.net

Назад на врх Go down

Anahi Giovanna Empty Spasila Ziwot!!!!!!

Порука  #$#Peace#@$Love#@$!!` Fri Mar 06, 2009 6:19 am

Spasila Ziwot!!!!
La cantante y actriz mexicana Anahí confesó que para ella fue una fuerte emoción cuando, en Venezuela, una chica se le acercó para darle las gracias por estar viva.

Y es que gracias a la campaña de concientización que la RBD hace como ex víctima de la anorexia, logró salvar a esa fan.

“Ella pesaba 34 kilos, me dijo que ese día la habían quitado del suero. Eso para mi es un notición y me conmuevo de poder ayudar de alguna manera”, dijo la intérprete de Sálvame.

*Anahi je spasila zivot jedne cure zahvaljujuci njenoj kampanji protiv anoreksije.Devojchica koja joj je prishla,zahvalila joj se shto joj je Any spasila zivot.
Any kaze:"Devojchica je imala samo 34 kila,rekla mi je da su je taj dan skinuli sa lekova.To je za mene neverovatno da mogu da uspem da pomognem na neki nachin".(otprilike)
#$#Peace#@$Love#@$!!`
#$#Peace#@$Love#@$!!`

Број порука : 245
Join date : 06.02.2009
Age : 28
Локација : ....In L.A.....

https://brit4um.forumsc.net

Назад на врх Go down

Anahi Giovanna Empty Re: Anahi Giovanna

Порука  #$#Peace#@$Love#@$!!` Sat Mar 07, 2009 3:15 am





#$#Peace#@$Love#@$!!`
#$#Peace#@$Love#@$!!`

Број порука : 245
Join date : 06.02.2009
Age : 28
Локација : ....In L.A.....

https://brit4um.forumsc.net

Назад на врх Go down

Anahi Giovanna Empty Anny u SRBIJI!!!!!!

Порука  #$#Peace#@$Love#@$!!` Mon Mar 16, 2009 1:21 pm

#$#Peace#@$Love#@$!!`
#$#Peace#@$Love#@$!!`

Број порука : 245
Join date : 06.02.2009
Age : 28
Локација : ....In L.A.....

https://brit4um.forumsc.net

Назад на врх Go down

Anahi Giovanna Empty Anny Wicewi!!!!......xa,xa,xa.....

Порука  #$#Peace#@$Love#@$!!` Sun Mar 22, 2009 5:47 am

Kako Anahi pere ves?
- Peva Salvame

Sta Rodrigo peva Any?
-Who's your daddy?

Zašto je Any u vezi sa Rodryjem?
-Oduvek je želela da vidi kako izgleda mišolovka

Šta peva Any Dul kad je u pitanju Poncho?
-Drugarice, lažljivice, kako si mogla da budeš s njim.....
#$#Peace#@$Love#@$!!`
#$#Peace#@$Love#@$!!`

Број порука : 245
Join date : 06.02.2009
Age : 28
Локација : ....In L.A.....

https://brit4um.forumsc.net

Назад на врх Go down

Anahi Giovanna Empty Slike od Anahi!!!

Порука  #$#Peace#@$Love#@$!!` Sun Mar 22, 2009 8:14 am

#$#Peace#@$Love#@$!!`
#$#Peace#@$Love#@$!!`

Број порука : 245
Join date : 06.02.2009
Age : 28
Локација : ....In L.A.....

https://brit4um.forumsc.net

Назад на врх Go down

Anahi Giovanna Empty Anahi o nowom CD-u!!!!!!!!!!!!

Порука  #$#Peace#@$Love#@$!!` Sat Apr 04, 2009 3:48 am

#$#Peace#@$Love#@$!!`
#$#Peace#@$Love#@$!!`

Број порука : 245
Join date : 06.02.2009
Age : 28
Локација : ....In L.A.....

https://brit4um.forumsc.net

Назад на врх Go down

Anahi Giovanna Empty Re: Anahi Giovanna

Порука  Sponsored content


Sponsored content


Назад на врх Go down

Назад на врх

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете одговорити на теме у овом форуму