BRITNEY SPE@RS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dulce Maria - Roberta RBD

+2
*~* Tokio Hotel *~*
6 posters

Страна 2 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Dulce Maria - Roberta RBD - Page 2 Empty Dulce snima seriju pod naziwom "VERANO DE AMOR" sa nowim deckom Pablo Lyle

Порука  Dulce Fri Jan 16, 2009 3:21 am

It seems that the love touched to the Candy door Maria. Some days ago they came to the light some photographies that the loving relation between Candy Maria and the actor confirm Pablo Lyle.Apparently, Candy Maria and Pablo Lyle were surprised while they were together and kissing itself on the environs of a commercial center of the south of the City of Mexico.

If you do not know who is Pablo Lyle, we told you that it is a young actor of 21 years been born in Mazatlán Sinaloa and that its race like model began. In 2005 it realised some appearances in plays and programs of television like Postal Code and Out of Play.

But it seems that the unique good news is not that Sweet Maria is enamored: in addition, the young actors will take their love to the small screen, because they will share credits in the new soap opera that he has to Candy like great protagonist, Summer of Love.
[img]Dulce Maria - Roberta RBD - Page 2 10ckfutcv9 [/img][img]Dulce Maria - Roberta RBD - Page 2 2hce1opbn7 [/img]
Dulce
Dulce

Број порука : 53
Join date : 12.01.2009

Назад на врх Go down

Dulce Maria - Roberta RBD - Page 2 Empty Dulsic pozajmljuje glas u crtanom filmu pod naziwom "El Agente 00-P2"

Порука  Dulce Fri Jan 16, 2009 3:34 am

La mexicana dará vida, con su voz, a una cacatúa en la película de animación "El Agente 00-P2".

Dulce María, parte del sexteto musical RBD, se prepara a ser parte del boblaje cinematográfico pues prestará su voz a una cacatúa en la película de animación "El Agente 00-P2", informaron fuentes del filme.

Dulce María dará sus cuerdas vocales a la doctora en física nuclear Molly Cocatú, embarcada en la creación de un súper combustible en esta parodia de animación del mundo de los espías protagonizada por pájaros.

"El Agente 00-P2" se estrenará en México el próximo 13 de febrero y cuenta también con las voces del galán Jaime Camil ("Siete días") y la veterana diva Silvia Pinal ("Viridiana").

Dulce María comienza así a diversificar sus actividades ante el anunciado fin de RBD, que concluirá sus andanzas con una gira y la publicación de un último disco.

Dulce Maria pozajmljuje swoj glas jednom crtanom filmu pod naziwom "El Agente 00-P2".Ewo i par snimaka
Dulce
Dulce

Број порука : 53
Join date : 12.01.2009

Назад на врх Go down

Dulce Maria - Roberta RBD - Page 2 Empty VERANO DE AMOR (Leto Ljubawi)

Порука  Dulce Fri Jan 16, 2009 3:56 am

[img]Dulce Maria - Roberta RBD - Page 2 001ar9 Dulce Maria - Roberta RBD - Page 2 W604[/img][img]Dulce Maria - Roberta RBD - Page 2 003pn9 Dulce Maria - Roberta RBD - Page 2 W604[/img][img]Dulce Maria - Roberta RBD - Page 2 77979767dt2 Dulce Maria - Roberta RBD - Page 2 W453[/img]
Pa,jel wam se swidja swe owo Question Question Question Question
Dulce
Dulce

Број порука : 53
Join date : 12.01.2009

Назад на врх Go down

Dulce Maria - Roberta RBD - Page 2 Empty Re: Dulce Maria - Roberta RBD

Порука  _~*Dulce*Princess*~_ Tue Jan 20, 2009 1:29 pm

Dobro je... Razz
_~*Dulce*Princess*~_
_~*Dulce*Princess*~_

Број порука : 137
Join date : 30.11.2008
Age : 28
Локација : con Ucker en mi corason para siempre

Назад на врх Go down

Dulce Maria - Roberta RBD - Page 2 Empty DULLLL IMA ISU HALJINU KAO ASH!!!!! :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Порука  Dulce Mon Jan 26, 2009 10:47 am

DULLLL IMA ISU HALJINU KAO ASH!!!!! Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation
[img]Dulce Maria - Roberta RBD - Page 2 10pu0shpy6 [/img]
Dulce
Dulce

Број порука : 53
Join date : 12.01.2009

Назад на врх Go down

Dulce Maria - Roberta RBD - Page 2 Empty Re: Dulce Maria - Roberta RBD

Порука  Dulce Mon Jan 26, 2009 10:56 am

Kuca od Dull jos dok je bila u grupi "Jeans"
[img]Dulce Maria - Roberta RBD - Page 2 2ly206sxz4 Dulce Maria - Roberta RBD - Page 2 W282[/img][img]Dulce Maria - Roberta RBD - Page 2 Mcsphtmb8 Dulce Maria - Roberta RBD - Page 2 W557[/img][img]Dulce Maria - Roberta RBD - Page 2 K0fzpyzn9 Dulce Maria - Roberta RBD - Page 2 W256[/img][img]Dulce Maria - Roberta RBD - Page 2 Fopldan2 Dulce Maria - Roberta RBD - Page 2 W336[/img]
Dulce
Dulce

Број порука : 53
Join date : 12.01.2009

Назад на врх Go down

Dulce Maria - Roberta RBD - Page 2 Empty Re: Dulce Maria - Roberta RBD

Порука  Dulce Mon Jan 26, 2009 11:10 am

[img]Dulce Maria - Roberta RBD - Page 2 0001aaadycmovingxn8 [/img][img]Dulce Maria - Roberta RBD - Page 2 001206ao7 Dulce Maria - Roberta RBD - Page 2 W425[/img][img]Dulce Maria - Roberta RBD - Page 2 0011fa3 Dulce Maria - Roberta RBD - Page 2 W467[/img][img]Dulce Maria - Roberta RBD - Page 2 2nh16isen3 Dulce Maria - Roberta RBD - Page 2 W950[/img]
Dulce
Dulce

Број порука : 53
Join date : 12.01.2009

Назад на врх Go down

Dulce Maria - Roberta RBD - Page 2 Empty DULCE MARIA Y PABLO LYLE CON RUMORES DE ROMANCE EN TELEHIT NEWS

Порука  Dulce Thu Jan 29, 2009 8:50 am

DULCE MARIA Y PABLO LYLE CON RUMORES DE ROMANCE EN TELEHIT NEWS
Dulce
Dulce

Број порука : 53
Join date : 12.01.2009

Назад на врх Go down

Dulce Maria - Roberta RBD - Page 2 Empty Re: Dulce Maria - Roberta RBD

Порука  Dulce Thu Jan 29, 2009 9:03 am

[img]Dulce Maria - Roberta RBD - Page 2 012hr3 Dulce Maria - Roberta RBD - Page 2 W384[/img][img]Dulce Maria - Roberta RBD - Page 2 2bsaxkib4 Dulce Maria - Roberta RBD - Page 2 W463[/img][img]Dulce Maria - Roberta RBD - Page 2 2dj2polhc1 Dulce Maria - Roberta RBD - Page 2 W340[/img][img]Dulce Maria - Roberta RBD - Page 2 8m2anigifyf0 [/img][img]Dulce Maria - Roberta RBD - Page 2 New88x50090126dulce02at9 [/img][img]Dulce Maria - Roberta RBD - Page 2 Yt5yvz9 Dulce Maria - Roberta RBD - Page 2 W350[/img][img]Dulce Maria - Roberta RBD - Page 2 Ult11wj0rz9 [/img][img]Dulce Maria - Roberta RBD - Page 2 Dyp34vy6 [/img][img]Dulce Maria - Roberta RBD - Page 2 N1199779931302281574249eu1 Dulce Maria - Roberta RBD - Page 2 W383[/img][img]Dulce Maria - Roberta RBD - Page 2 0035xt4 Dulce Maria - Roberta RBD - Page 2 W600[/img][img]Dulce Maria - Roberta RBD - Page 2 2ld7o5sxb6 Dulce Maria - Roberta RBD - Page 2 W1161[/img][img]Dulce Maria - Roberta RBD - Page 2 Actts9sm0 Dulce Maria - Roberta RBD - Page 2 W424[/img][img]Dulce Maria - Roberta RBD - Page 2 2e1btw3zs9 Dulce Maria - Roberta RBD - Page 2 W640[/img][img]Dulce Maria - Roberta RBD - Page 2 2lbjm3bvr0 [/img][img]Dulce Maria - Roberta RBD - Page 2 189go2 [/img][img]Dulce Maria - Roberta RBD - Page 2 Tinchy10po2 Dulce Maria - Roberta RBD - Page 2 W304[/img][img]Dulce Maria - Roberta RBD - Page 2 98414jy2 Dulce Maria - Roberta RBD - Page 2 W546[/img]
Dulce
Dulce

Број порука : 53
Join date : 12.01.2009

Назад на врх Go down

Dulce Maria - Roberta RBD - Page 2 Empty Ewo Sta Je Dulce Rekla......

Порука  Dulce Fri Jan 30, 2009 5:52 am

Dulce Marija, zvezda serije “Buntovnici” i pevačica grupe “RBD”, uskoro objavljuje knjigu pesama

OPČINjENA PRIRODOM

Početkom januara glumica i pevačica Dulse Marija planira da izda knjigu pesama koje je pisala od ranog detinjstva.
-
Svaki put kada bi mi se dogodilo nešto lepo ili ružno, uzela bih papir
i olovku i pisala pesme. Svaka je inspirisana nekim događajem iz mog
života. Nisam prestala da pišem, mada, moram priznati, u poslednje
vreme to retko radim – kaže Dulse Marija.
Ova lepa devojka je
relativno niskog rasta, ali je veoma obdarena oblinama, zbog čega
ponekad, pored visokih i neuhranjenih manekenki, deluje kao stvorenje
sa druge planete. Valjda zbog toga, najpoznatije svetske modne kuće,
pogotovo one koje proizvode donji veš, žele da ih Dulse reklamira.
-
Ne smeta mi da se slikam u kupaćem kostimu ili donjem vešu. Volim svoje
obline, ali i te kako treba biti odgovoran jer je veoma lako “nasukati”
se u ovom poslu – priča Dulse.
Nekoliko puta Dulse je proglašena za
jednu od najseksepilnijih latino zvezda, a nedavno je ponela titulu
najidealnije Meksikanke. Pomenimo da su do sada to bile Veronika
Kastro, Anhelika Marija, Lusero i Talija.
- Divim se mnogim ženama,
ali naročito volim Veroniku Kastro iz mlađih dana. Uvek je bila korak
ispred svih. Volim i Fridu Kalo. Obe imaju stila i veoma su
temperamentne – kaže Dulse.
Dulse, za sada, čvrsto stoji na zemlji.
Da joj slava ne bi udarila u glavu, osim ljudi iz Televise na čelu sa
producentom Pedrom Damjanom, mnogo brine majka - njen anđeo čuvar.
-
Ona uvek ide sa mnom i često zna da kaže da ne želi da me iko povredi.
Nedavno mi je rekla: “Ne postoji ni minut u toku dana da ne pomislim na
tebe, da ne strahujem. Želim da budeš jaka, jer neću uvek biti pored
tebe”.
Zbog toga je Dulse veoma vezana za porodicu. Kada je zbog
turneje miljama udaljena od Meksiko Sitija, često zove svoje da bi im
rekla da joj nedostaju. A, kada joj ni telefonski razgovori ne pomognu
da odagna tugu zbog usamljenosti, Dulse često noću, dok njene kolege
čvrsto spavaju, napušta hotelsku sobu da bi pričala sa osobljem hotela.
-
Mnogi su se šokirali kad sam nedavno izjavila da sam tri sata ćaskala
sa kuvaricom seckajući luk. Obožavam da upoznajem jednostavne ljude,
slušam priče o njihovim životima, tražim savete. To me ispunjava.
Nepredvidivost
je deo njenog temperamenta. Članovi njenog benda još prepričavaju kada
je na probu došla sa piletom u naručju. Iako na prvi pogled deluje
buntovno, Dulse svi opisuju kao emotivnu i prilično jednostavnu devojku.
“Njoj
je važno samo da joj kosa izgleda fenomenalno i da ima pun frižider
koka-kole i krema”, rekao je Kristofer Ukerman, kolaga i dobar
prijatelj.
U slobodno vreme voli da sluša glasnu muziku i da divlje
igra pred ogledalom, da sa prijateljima jurca automobilima, putuje,
kuva sa mamom... Ima sajan smisao za humor, atraktivan izgled i mnogo
talenta zbog koga joj mnogi predviđaju blistavu budućnost.
- Svako
ko kuca na moja vrata, otvaram energično. Život je kratak i treba sve
probati. Naravno, treba imati mere – kaže Dulse Marija.
A da li to važi i za momke?
-
Više od svega volela bih da se zaljubim, ali ne žurim. Bolje je čekati
pravog nego gubiti vreme na veze koje nemaju budućnost. Opčinjena sam
prirodnom, pa ću, kada se budem udala, živeti na obali mora, okružena
gomilom dece. U svakom slučaju, potrudiću se da prvo dete rodim pre
svog 30. rođendana – završava Dulse Marija.[img]Dulce Maria - Roberta RBD - Page 2 2uoruxclc1 [/img]
Dulce
Dulce

Број порука : 53
Join date : 12.01.2009

Назад на врх Go down

Dulce Maria - Roberta RBD - Page 2 Empty Re: Dulce Maria - Roberta RBD

Порука  Dulce Fri Jan 30, 2009 6:27 am

Joined: 13 Apr 2007
Posts: 2896


PostPosted: Sat Jul 07, 2007 3:35 pm Reply with quoteBack to top
Dulse Marija


Dulse Marija, Roberta iz “Buntovnika”
VULKAN KOJI HODA

U veliki šou biznis ušla je kao ćerka glavne junakinje serije “Alondra” i potom postala tinejdžerska zvezda. Glumici Dulse Mariji Espinosa Savinjon, koja je šestog decembra proslavila 21. rođendan, bila je to treća uloga u karijeri. A posle je sve išlo mnogo jednostavnije. Dulse Marije možda će se prisetiti oni koji su gledali telenovelu “Esperansa”, u kojoj je igrala Silviju. U međuvremenu nanizala je mnoštvo uloga i stekla ogromnu popularnost ponajviše pojavljivanjem u tinejdžerskim sapunicama. Kruna svega su “Buntovnici”. Njena grupa “RBD” prodala je više od pet miliona diskova, nastupala je širom američkog kontinenta i po Evropi, a prošlogodišnji prihod od prodaje ulaznica premašio je trideset miliona dolara.
Uspeh ima i svoju negativnu stranu. Žuta štampa stalno je obelodanjivala raznorazne pikanterije o junacima serije, ponajviše se naslađujući navodnim rivalstvom Dulse Marije i Anai, glavnim atrakcijama “Buntovnika”.
- Nismo se trudile da demantujemo te tračeve, iako znamo da zbog njih ljudi stiču pogrešno mišljenje o nama – kaže Dulse Marija. – Jedni su pisali da smo ljute rivalke i da se stalno svađamo, a drugi su objavljivali paparaco fotografije na kojima se držimo za ruku i tvrdili da smo lezbijke. Međutim, to nas ne dotiče. Narod nas voli i to je najvažnije, a zli jezici mogu da puknu od muke.
Među nekim članovima grupe zaista se rodila ljubav. Neko vreme potrajala je i između Dulse Marije i Alfonsa, ali se ugasila.
- Mnogi misle da sam žderačica muškarca. I jesam, ali ponekad umem da budem umiljata kao mače – kaže Dulse Marija.
Izgleda da joj je najteže da kontroliše jezik.
Dulce
Dulce

Број порука : 53
Join date : 12.01.2009

Назад на врх Go down

Dulce Maria - Roberta RBD - Page 2 Empty Re: Dulce Maria - Roberta RBD

Порука  Dulce Fri Jan 30, 2009 12:59 pm

Dok Su Dulce Y Ucker borawili u Spaniji gde su promowisali album "EMPEZAR DESDE CERO"Uradili su interwju sa 40 Principales.Interwju se sadrzi iz pitanja koja su fanowi postawljali: 1.

1 janet dijo:
29 - 07 - 2008 17:36
Hola Dulce y Cristopher .¿Dulce, cuando saldra tu libro dulce amargo en España o Madrid? Nos podrías contar algo de el? y ya que estamos...¿como se consiguen las entradas vip para entrara a vuestro camerino? un beso!!!!

Dulce:No se todavía cuando saldrá, espero que pronto y trataré de traer alguno para cuando vengamos al show. Escribo desde los once años así que es un libro de cualquier chava para que las niñas se identificaran conmigo como persona normal. Mi vida desde los once años hasta los 21 con sus cosas buenas y sus cosas malas. Transmutar los sentimientos malos y hacer de ello algo bueno como es el libro. Y sobre las entradas vip...ni nosostros lo sabemos!!!jejeje
2.Salas dijo:
29 - 07 - 2008 17:39
Cual es el regalo más ocurrente, más gracioso que les ha llegado de un seguidor? Mucha suerte y a seguir triunfando. Miles de besos!!!
Dulce: A mi hace poquito me regalaron un pedacito de luna, ahora se regala eso!! Y en otro concierto nos dieron estrellas con nuestro nombre. Lo que importa es que saben lo que nos gusta!!! Y siempre aciertan!!! Christopher: Me han tocado algunos calzones la verdad,también estrellas, patines...
3.Fabi25Brasil dijo:
29 - 07 - 2008 18:06
"Te daria Todo" es una respuesta a "Sueles Volver"??? Besos desde Brasil!!!!
Dulce: seguro que soys vondy jajajaja Christopher: Sería binto...pero no
4.RBDosamo dijo:
29 - 07 - 2008 18:09
¿Que hacen con todos los regalos que los fans les regalan?
Dulce: Yo los gaurdo y escojo los que más me gustan y otros los tenemos en una habitación de producción porque son muchísimo!! Christopher: Yo le doy alguno a mis perros jajaja Suena mal pero les quiero mucho y mi mama también yo diría que les quiere más que a mí..
5.Madrileñaaa dijo:
29 - 07 - 2008 17:31
Teneis preparada alguna sorpresa para vuestros conciertos en España? alguna colaboración sobre el escenario? algún tipo de espectaculo digamos no habitual? Muchas gracias y suerte para el futuro!! Un besazo!
Ucker:Tal vez hagamos canciones nuevas en los directos. Habrá una sopresa en el primer concierto de España pero ...es una sorpresa!!!
1.

6 lydiavondy dijo:

29 - 07 - 2008 17:45

que es lo que mas os gusta de los españoles? ¿y lo que menos?

Dulce: Lo que más me gusta es que son muy alternativos, no solo en el look, sino también en la actitud..tienen la mente más abierta, son muy inteligentes...Y no me gusta que estan a muchas horas de mi país!!!jejejej Christopher: Yo en realidad siempre me han caido bien los españoles ya que tengo muchos amigos allá y siempre he conocido su cultura
2.

7 anabela10 dijo:

29 - 07 - 2008 17:32

dulce eres cantante, actriz, escritora, compositora, que dirias tu que aun te falta por hacer???

Yo creo que hago lo posible por hacer lo que puedo, crear cosas, me gustaría mucho preparame todavía más en cada una de esas cosas y profundizar en el tema...
3.

8 miami.chick dijo:

29 - 07 - 2008 17:30

en lo que resta del año 2008, q planes tienen para rbd aparte de la pelicula?

Continuar con las giras, giras y más giras durante todo el resto del año
4.

9 MaRiA.tr dijo:

29 - 07 - 2008 18:03

¿Cual es el piropo mas bonito que os han dicho?? Os amooo mucho!!

Christopher: A mi...el que más me ha gustado es...que bien tocas la batería!! Dulce: Te dolió....cuando te caís te del cielo jajajaja
5.

10 Johan dijo:

29 - 07 - 2008 17:29

¿Que esperan de sus citas españolas dentro su gira? En que ciudad les apetece más actuar?

Nunca hemos estado en Santiago de Compostelo porque conozco la ciudad por un libro de Pualo Cohelo y me encantaría ir por eso Christopher: Yo quiero regresar a Ibiza jejejej

1.

11 traumandaxponcho9 dijo:

29 - 07 - 2008 18:05

se atreverian a desnudarse por una buena causa?

Christopher:8000000 dólares jajajaja No la verdad que no, es que no me llama la atención... Dulce: No créo que lo haría la verdad...
2.

12 mickey101 dijo:

29 - 07 - 2008 17:41

¿cual es el plato español que mas os gusta? ¿y el mexicano?

Christopher: A mi el gazpacho me encanta!!! Dulce: Me gusta el gazpacho, el jamón jabugo, el pan... Y de comida mexicana a los dos nos encantan los tacos
3.

13 Marina Vondy dijo:

29 - 07 - 2008 18:05

Dulce, ¿Quién o qué lo inspiró para escribir te daria todo?

Mis amores pasados jajajaja
4.

14 anónimo dijo:

29 - 07 - 2008 17:43

hola chavos son lo maximo y les deseo lo mejor y les pregunto ¿cuando daran conciertos y firmas de autografos en mexico? los extrañamos

Hemos estado algunas veces en México y estamos pendientes de volver...No sabemos cuando
5.

15 JESSDYP dijo:

29 - 07 - 2008 17:23

La pelicula que van a Filmar es una manera de despedida de rbd???

No para nada, es algo que tenemos planeado desde hace dos años.

1.

16 vondy_10 dijo:

29 - 07 - 2008 17:40

Buenas!, Piensan grabar otro disco para el 2009 o más adelante??

Si definitivamente si!!!
2.

17 Deni G Brasil dijo:

29 - 07 - 2008 17:50

En la vida, ya lograron de todo: Fama, dinero, admiradores en todas partes del mundo, amigos... Aún les falta algo?

Christopher: A mi en lo personal me falta mucho, estoy muy agradecido por todo esto...pero me faltan cosas claro que sí!! Dulce: Eso no es todo, lo más importante es espiritualmente estar bien porque cuando no estas lleno por dentro y en paz contigo nada te puede hacer feliz por mucho que tengas todas estas cosas..
3.

18 Robert dijo:

29 - 07 - 2008 17:51

Mi pregunta es la siguiente: se ha manejado mucha información en cuando a una proxima pelicula de la que Dulce Maria sera protagonista, mi me pregunta es la siguiente: ¿cuando se comenzara a rodar el film?, si ¿va a tener como pareja protagonica a el actor venezolano Edgar Ramírez?, y por ultimo ¿Qué nos tienen preparados a los venezolanos en su tour EDC?

Todavía no se la fecha de rodaje por falta de tiempo con la gira y que yo sepa no es ese el protagonista jajajaja
4.

19 Lu Uck dijo:

29 - 07 - 2008 17:28

Cuales són sus planes para después de RBD? Saludos desde brasil! los quiero!

Dulce: Saque un libro hace poco que espero que llegue pronto aquí y también estoy con una pleícula como proyecto que se llamará 'Una vez más' pero no se más sobre la película
5.

20 chrisydul1 dijo:

29 - 07 - 2008 17:52

todavia guardan algun muñeco o algo de cuando eran niños? si si guardan algo que es y porque?

Christopher: Levo ya 8 años andando en patineta así que guardo piezas de mis primeras patinetas, las ruedas... Dulce: Yo tenía unos monitos muy bonitos de peluche..pero se los regale a un novio y era de lo más antiguo que tenía...

1.

21 LUCIA dijo:

29 - 07 - 2008 17:53

DULCE MARIA , QUE TAL SON LOS BESOS DE CHRISTOPHER? QUE NOTA LE PONES?. TE AMO LUCIA

Christopher: 10 jajajaj. Vednga va di la verdad no porque esté aquí Dulce: Si, 10 dale
2.

22 maca dijo:

29 - 07 - 2008 17:56

¿que cantantes españoles os gustan?

Dulce: Bebe me gusta mucho!!! Ella baila sola aunque se que ya son viejas..El Sueño de Morfeo, Chambao Christopher: A mi una persona muy especial me dio una canción muy especial que se llamaba 'Aún no te has ido' de Vanesa
3.

23 miriam dijo:

29 - 07 - 2008 17:23

¿christopher,tendras algun proyecto a finales de año? desde canarias besos

si me estot preparando en cuanto a la musica porque para mi la preparacion es muy importante.
4.

24 cbn dijo:

29 - 07 - 2008 17:57

quien diseña vuestro vestuario de actuaciones?

Dulce: A mi me diseña una amiga mía Liliana Boker Christopher: A mi yo jejeje
5.

25 cbn dijo:

29 - 07 - 2008 17:57

que pasara con la serie de rbd la familia, seguira o ya acabó???

No va aseguir ya acabó debido a que no hay tiempo para filmar...

1.

26 Ale dijo:

29 - 07 - 2008 17:59

Tengo una pregunta. Si tenian que quedar a una isla desierta con cual de su companero de sexo opuesto se quedaria? Quiero que me respondan todos porfavor...Las chavas con cual chavo y los chavos con cual cgava???

Christopher: Yo con Maite debido a que es como la mamá del grupo y por eso me quedaría con ella Dulce: Ay!!! No se....Propóngan!!!
2.

27 Vondy Bulgaria dijo:

29 - 07 - 2008 17:46

Si pudieran escapar para un dia , donde irian?

Dulce: Yo iría a la isla de Lost!!! Con todos los protagonistas!!!jejejej Christopher: Yo me iría a Balí porque desde pequeño veía fotos y me encanta!!
3.

28 Carol L. Pezatti BRASIL dijo:

29 - 07 - 2008 18:01

Extrañan algo que hacían antes de la fama?

Chris: Realmente no, porque sigo siendo una persona normal...Siempre he sido muy reservado, no salgo mucho en televisión, chismes...y demás..así que tengo mi espacio. He tenido suerte Dulce: Tener novio sin que inventen chismes!!
4.

29 Juanillo Murcia dijo:

29 - 07 - 2008 17:43

¿Cual son los cantantes latinoamericanos que más les gustan? Te amo Dulce, te amo Christopher.

Christopher: Alex Syntek y Gloria Trevis Dulce: Shakira, Alejandro Sanz, Maná
5.

30 Carol L. Pezatti BRASIL dijo:

29 - 07 - 2008 17:33

Uno de los integrantes de la nueva banda de Disney: Jonas Brothers, dijo que se fuera hacer un dueto con una banda latina, quisiera hacer con RBD. Que piensan sobre eso? TE AMO CHRISTOPHER, TE AMO DULCE.

No les conocemos todavía, sabemos que les va bastante bien asi que ...sin problemas...No nos importaría

1.

31 Rocio dijo:

29 - 07 - 2008 17:37

¿En este disco alguno de vosotros ha seguido los pasos de Dulce y ha escrito alguna canción? ¿Cúal? Gracias chicos.

Dulce:En empezar desde 0 hay una canción de Christopher que se llama 'Sueles volver' y Poncho escribió 'Si no estas aquí'. además maite hizo 'Tal vez mañana'
Dulce
Dulce

Број порука : 53
Join date : 12.01.2009

Назад на врх Go down

Dulce Maria - Roberta RBD - Page 2 Empty Re: Dulce Maria - Roberta RBD

Порука  Dulce Fri Jan 30, 2009 1:12 pm

• Hola Dulce i Cristopher .Dulce,kada ce tvoja knjiga Dulce Amargo izacu u Spaniji?Mozes li nam reci nesto o njoj?i kad smo vec kod toga… kako nabaviti VIP ulaznice za ulazak u vasu svlacionicu?pozzz

Dulce: Jos uvek ne znam kad ce izaci,nadam se da ce to biti uskoro i pokusacu da ponesem jednu kad budem bila na koncertu.Pisem je od 11 godine tako da je to knjiga svake cure,u kojoj bi se svaka djevojka mogla identfikovati samnom.Moj zivot od 11 godine do 21 sa dobrim i losim stvarima.Preci preko losih osjecanja i napraviti nesto dobro od njih kao ovu knjigu.A za VIP ulaznice…ni mi to ne znamo!!! jejeje

• Koji je naoriginalniji,najsmjesniji koji poklon koji vam je poklonio neki obozavalac?Mnogo srece i uspeha.Saljem vam hiljadu poljubaca!!!
Dulce: Meni su nedavo poklonili komadic meseca,sad se to poklanja!!I na drugom koncertu su nazvali zvezde po nama.Vazno je da oni znaju sta mi volimo!!!I uvek pogode!!!
Christopher:Ja sam dobijao donji ves,takoder zvezde,rolere…

•"Te daria Todo" je odgovor na "Sueles Volver"??? Pozdrav iz Brazila!!!!
Dulce: Sigurno si Vondy jajajaja
Christopher:Bilo bi lepo…ali ne

• Sta radite sa stvarima koje vam fanovi poklone?
Dulce:Ja ih cuvam i izaberem ono sto mi se najvise svida i neke imamo u jednoj produkcijskoj sobi jer ih ima previse!!
Cristopher:Ja neke dam svojim psima jajaja Zvuci lose ali ih mnogo volim i mojoj majci takoder koja ih voli vise od mene..

• Imate li pripremljeno neko iznenadenje za koncert u Spaniji?Neku glumu na sceni?Neki neuobicajni spektakl?Hvala i zelim vam srecu u buducnosti!Pozdrav!
Christopher:Mozda otpjevamo nove pesme uzivo.Bit ce jedno iznenadenje na prvom koncertu u Spaniji…ali to je iznenadenje!!!

•Sta vam se najvise svida kod spanaca,a sta najmanje?
Dulce: Najvise mi se svida da su alternativni,ne samo kad je u pitanju izgled,nego i stav…Imaju otvoren pogled na zivot, jako su pametni…I ne svida mi se sto su daleko od moje zemlje jejejej
Christopher: Meni su se uvijek svidali spanjolci jer imam mnogo prijatelja tamo i uvek sam znao za njihovu kulturu.

• Dulce ti si pevacica,pisac,kompozitor,sta ti jos fali da uradis???
Dulce: Ja mislim da radim sve moguce da stvaram sve sto mogu,da stvaram stvari,mnogo se volim spremati i ulaziti dublje u temu…

•U ostatku 2008,sta jos planira RBD osim filma?
Dulce:Nastavljamo sa turnejom,turnejom i jos tureneja tokom ostatka godine.

•Koja vam je najljepsa fraza koju su vam rekli??Mnogo vas volim!!
Christopher: Menii se najvise svidilo…kako dobro sviras bubnjeve!!
Dulce:Bolelo te…kad si pala sa neba jajajaja

•Koji spanski grad bi najvise voljeli posetiti?
Dulce: Nikad nismo bili u Santiago de Compostelo,a ja poznajem grad iz knjige Paula Cochela i voljela bi ga posetiti.
Christopher: Ja se zelim vratiti u Ibizu jejejej

•Da li bi se skinuli goli zbog dobrog razloga?
Christopher:8000000 dolara jajajaja Ne,iskreno ne,nikad mi to nije privlacilo paznju…
Dulce:Iskreno,ne verujem da bi to uradila…

•Koje spansko jelo vam se najvise svida?A meksicko?
Christopher: Ja obozavam gazpacho!!!
Dulce: Svida mi se gazpacho, prsut, hleb... A od meksicke hrane obodvoje volimo tacose.

•Dulce,ko te inspirisao da napises Te daria todo?
Dulce:Moje prosle ljubavi jajajaja

•Pozdrav,najbolji ste i zelim vam sve najbolje i imam jedno pitanje:Kad cete ponovno svirati u Meksiku i potpisivati autograme?nedostajete mi
Dulce:Bili smo nekoliko puta u Meksiku i zelimo se vratiti…Ne znamo kada.

•Film koji cete snimiti je oprostaj RBD-a???
Dulce:Nikako,to je nesto sto planiramo vec dve godine.

•Cao!Da li mislite snimiti CD u 2009 ili kasnije??
Cristopher:Defintivno,da!!!

•U zivotu ste sve uradili: Imate slavu,novac,obozavatelje po celom svetu,prijatelje...Da li vam jos nesto fali?
Christopher: Meni na privatnom planu mnogo fali,i jako sam zahvalan zbog svega toga…Ali jos uvek mi fali stvari!!
Dulce:To nije sve,najvaznije je da je tvoj duh dobro,jer kad nisi ispunjen iznutra i ako nemas mira,nista te ne moze usreciti ma koliko imao ovih stvari...

•Moje pitanje je sledece: Nema puno informacija kad je u pitanju film u kojem ce Dulce Maria biti glavna glumica,moje pitanje je sledece: Kad pocinje snimanje filma?Da li je istina da ce glavni glumac biti veneculanac Edgar Ramirez? I zadnje: Sta imate pripremljeno za veneculance na turneju EDC?
Dulce: Jos uvek ne znam datum pocetka snimanja,jer nemam vremena zbog turenje i neka se zna da ja ne znam da li ce on biti glavni glumac jajajaja

•Koji su planovi za posle RBD-a?Pozdravi iz Brazila!Volim vas
Dulce: Izdala sam knjigu,za koju se nadam da ce uskoro doci kod vas i takoder imam u planu snimanje filma koji se zove “Una vez mas” ali ne znam vise o filmu.

• Da li jos uvek cuvate neku igracku ili nesto iz detinjstva?Ako nesto cuvate sta je to i zasto?
Christopher: Vec 8 godina se vozem na skejtu tako da cuvam tockove mog prvog skejta…
Dulce: Ja sam imala lepe majmuncice...ali sam ih poklonila jednom momku i to je bilo najstarije sto sam imala...

•Dulce Maria,kakvi su Cristopherovi poljubci?Koju ocenu mu dajes?Voli vas Lucia
Christopher: 10 jajajaj. Hajde reci istinu,a ne zato sto sam ja ovde.
Dulce: Da, 10 vazi

•Koji spanski pevaci vam se najvise svidaju?
Dulce: Bebe mi se mnogo svida!!!Ella baila sola iako je to stara pesma…El Sueno de Morfeo,Chambao
Cristopher: Meni je jedna vazna osoba posvetila posebnu pesmu koja se zove “Aun no te has ido” od Vanese

•Cristopher,da li imas neki projekat za kraj godine?Pozdrav sa Kanarinskih otoka
Cristopher: Da,pripremam se sto se muzike tice jer je za mene priprema jako vazna.

•Ko bira vasu odjecu kad glumite?
Dulce:Meni je dizajnira moja prijateljica Liliana Boker
Cristopher: Ja sam sebi jejeje

•Sta se desilo sa serijom RBD la famila,da li ce se nastaviti ili se zavrsila???
Dulce: Nece se nastaviti jer nemamo puno vremena da snimamo…

•Imam jedno pitanje.Da morate ici na napusteno ostrvo sa kojim clanom benda suprotnog pola bi otisli?I zelim da mi odgovorite,molim vas...Cure sa kojim momkom i momci sa kojom curom???
Christopher: Ja bih sa Maite jer je ona kao mama grupe i zato bi ostao sa njom
Dulce: Ay!!! Ne znam....Predlozite!!!

•Da mozete pobeci na jedan dan,gde bi otisli?
Dulce: Ja bi otisla na otok iz serije Lost!!!Sa svim glumcima!!! Jejejej
Cristopher:Ja bi otisao na Bali jer sam od malena gledao slike i odusevljen sam!!

•Da li vam nedostaje nesto sto ste imali pre slave?
Cristian:Iskreno ne,jer sam i dalje normalna soba...Nikad ne delim puno sa javnoscu, nema me puno na televiziji, u trac rubrikama...I osim toga.. imam svoj prostor.Imao sam srece.
Dulce:Imati momka bez da izmisle traceve!!

•Koji su vam omiljeni latinoamericki pevaci?Volim te Dulce,volim te Cristopher.
Christopher: Alex Syntek i Gloria Trevis
Dulce: Shakira, Alejandro Sanz, Maná

•Jedan od clanova novog Disneyevog benda:Jonas Brothers, rekao je da mora raditi duet sa nekim latino bendom,da bi ga uradio sa RBD-om.Sta mislite o tome?Volim te Crisopher,Volim te Dulce.
Dulce: Ne znamo ih jos uvek,znamo da im ide prilicno dobro tako da…bez problema…

•Da li je na ovom CD-u neko od vas sledio Dulcine korake i napisao vlastitu pesmu?Koju?Hvala drustvo.
Dulce:Na Empezar desde 0 ima jedna pesma od Christophera koja se zove ‘Sueles volver’ i jedna koju je Poncho napisao ‘Si no estas aqui’.Osim toga Maite je napisala ‘Tal vez manana’.
Dulce
Dulce

Број порука : 53
Join date : 12.01.2009

Назад на врх Go down

Dulce Maria - Roberta RBD - Page 2 Empty NA PROMOCIJI SERIJE "VERANO DE AMOR"

Порука  #$#Peace#@$Love#@$!!` Fri Feb 06, 2009 1:15 pm

[img]Dulce Maria - Roberta RBD - Page 2 001rx6 Dulce Maria - Roberta RBD - Page 2 W500[/img][img]Dulce Maria - Roberta RBD - Page 2 002gj5 Dulce Maria - Roberta RBD - Page 2 W333[/img][img]Dulce Maria - Roberta RBD - Page 2 003lw5 Dulce Maria - Roberta RBD - Page 2 W333[/img][img]Dulce Maria - Roberta RBD - Page 2 004da4 Dulce Maria - Roberta RBD - Page 2 W550[/img][img]Dulce Maria - Roberta RBD - Page 2 005ba8 Dulce Maria - Roberta RBD - Page 2 W333[/img][img]Dulce Maria - Roberta RBD - Page 2 007zc3 Dulce Maria - Roberta RBD - Page 2 W500[/img][img]Dulce Maria - Roberta RBD - Page 2 009fj5 Dulce Maria - Roberta RBD - Page 2 W390[/img][img]Dulce Maria - Roberta RBD - Page 2 010vy6 Dulce Maria - Roberta RBD - Page 2 W390[/img][img]Dulce Maria - Roberta RBD - Page 2 012lh4 Dulce Maria - Roberta RBD - Page 2 W390[/img][img]Dulce Maria - Roberta RBD - Page 2 041qw9 Dulce Maria - Roberta RBD - Page 2 W500[/img][img]Dulce Maria - Roberta RBD - Page 2 051zs1 Dulce Maria - Roberta RBD - Page 2 W500[/img][img]Dulce Maria - Roberta RBD - Page 2 043uy1 Dulce Maria - Roberta RBD - Page 2 W500[/img]
#$#Peace#@$Love#@$!!`
#$#Peace#@$Love#@$!!`

Број порука : 245
Join date : 06.02.2009
Age : 28
Локација : ....In L.A.....

https://brit4um.forumsc.net

Назад на врх Go down

Dulce Maria - Roberta RBD - Page 2 Empty Re: Dulce Maria - Roberta RBD

Порука  _~*Dulce*Princess*~_ Sat Feb 07, 2009 7:52 am

[img]Dulce Maria - Roberta RBD - Page 2 Fujey1[/img]

Mozda ste videli ovu sliku vec...Ali da li vam je ona na ovoj slici lepa ili ruzna???...!!!
_~*Dulce*Princess*~_
_~*Dulce*Princess*~_

Број порука : 137
Join date : 30.11.2008
Age : 28
Локација : con Ucker en mi corason para siempre

Назад на врх Go down

Dulce Maria - Roberta RBD - Page 2 Empty Poruka od Charlia namyspace-u o Dulce i Verano de amor

Порука  _~*Dulce*Princess*~_ Sat Feb 07, 2009 7:55 am

DULCE-VERANO DE AMOR-

HOLA A TODOS DE NUEVO...BUENO ESTO ERA UN SECRETO Y YA LO ESTABAMOS TRABAJANDO HACE ALGUN TIEMPO....COMO HABRAN VISTO AYER..SOBRETODO LOS FANS DE RBD, ESTOY CON DULCE EN SU BANDA COMO DIRECTOR MUSICAL........APARTE ESTAN BICHO, EDDIE, CATIRE Y DEMIAN...........APARTE SOY EL DIRECTOR MUSICAL EXTERNO DE BIKINIS, LA BANDA QUE LE ABRIO AYER A DULCE.........
.......MI DISCO SIGUE EN PIE, EL LANZAMIENTO EN BRASIL SIGUE EN PIE...MI CARRERA SOLISTA SIGUE EN PIE!!!!!.......CON EL TIEMPO ACOMODAREMOS LOS TIEMPOS PARA PODER HACER TODO............LA IDEA ES SIEMPRE HACER MUSICA Y DIVERTIRNOS EN EL CAMINO..........
ASI ESTAN LAS COSAS.........NO SE NADA MAS...POR FA!!!!! NO PREGUNTEN QUE CUANDO SALE EL DISCO DE DULCE NI CUANDO ES SU GIRA...NO LO SE!!!!!!!!!!!...CUANDO SEA, LES ASEGURO QUE SE VAN A ENTERAR..............
BESOS Y ABRAZOS A TODOS!!!!!!!!!!

CHARLY.

http://blogs.myspace.com/index.cfm?fuseaction=blog.view&friendID=417120719&blogID=468599008
_~*Dulce*Princess*~_
_~*Dulce*Princess*~_

Број порука : 137
Join date : 30.11.2008
Age : 28
Локација : con Ucker en mi corason para siempre

Назад на врх Go down

Dulce Maria - Roberta RBD - Page 2 Empty Poruka od Dulce 4.2.2009

Порука  _~*Dulce*Princess*~_ Sat Feb 07, 2009 7:56 am

Hola amigoooos no saben cuanto los extrano !!! El otro dia escribi de la oficina aqui en el foro pero
no me creyeron ..en fin solo queria saludarlos saber como estan decirles gracias por todo el apoyo que le estan dando a verano y por como siempre apoyarme
a mi ayer fue la presentacion y cante el tema quiero compartir con ustedes que si me encantaria tener
un disco algun dia es uno de mis mayores suenos pero todavia no hay nada preparado por el momento solo
es el tema quiero saber si les gusta y que les gustaria verme cantar de que temas quieren canciones
que look eso para mi es muy importante saber que quieren porque al final lo que hago es para ustedes acuerdense que ya esta mi facebook de miranda y el de dulce oficial ahí tambien me voy a estar metiendo
Cuando pueda ,no olviden que los amo que siempre los llevo en el corazon y que en esta nueva etapa me encantaria vivirla de su mano

Los suenos se hacen realidad solo cuando crees en ellos ,hay que dar gracias todos los dias por estar vivos porque cada minuto es una oportunidad de cambiar el rumbo y vivir el presente sin miedo del manana ,lo que escribamos en nuestra historia el dia de hoy sera leido manana asi que tratemos de hacer de cada momento una experiencia inolvoidable y a lo malo buscale lo bueno siempre en la peor oscuridad hay una luz aunuqe sea
Chiquita...con el corazon GRACIAS
_~*Dulce*Princess*~_
_~*Dulce*Princess*~_

Број порука : 137
Join date : 30.11.2008
Age : 28
Локација : con Ucker en mi corason para siempre

Назад на врх Go down

Dulce Maria - Roberta RBD - Page 2 Empty Prevod

Порука  _~*Dulce*Princess*~_ Sat Feb 07, 2009 7:57 am

zdrawo prijatelji,nedostajali ste mi!!!pre neki dan sam wam pisala na forumu owde ali mi niste werowali...samo zelim da was pozdrawim,da widim kako ste,hwala za swu wasu podrsku koju dajete leto(tj verano de amor) i sto me uwek podrzawate
juce je bila moja prezentacija na temu pesme i zelim to da podelim sa wama,zelim da imam disk(da snimim waljda) jednog dana,to je jedan od mojih najwecih snowa,ali idalje ne pripremam nista,zelim da znam da i wam se swidja i da li bi woleli da me widite kako pewam kakwe pesme (waljda)...za mene je wrlo wazno da znam sta zelite jer na kraju swe sto radim,je za was.zapamtite da je tu i moj facebook miranda i da ima i dulce oficial takodje,tamo cu dobijati(tako nesto)

ne zaborawite da was woli,da cu was zauwek nositi u srcu i da je owo nowa etapa,wolim da ziwim u swojim rukama(bukwalan prewod,ali nzm kako da prewedem owo)
snowi postaju stwarnost samo kada werujete u njih,moramo da zahwalimo swakom danu sto smo ziwi,jer swaki minut je prilika da se promeni kurs i ziwimo bez straha za sutra
ono sto pisemo o nasoj istoriji danas,procitajte sutra tako cemo uciniti swaki trenutak u nezaborawno iskustwo i lose trazi dobro,i u najgoroj tami postoji swetlost nauke
malena....od srca HWALA

owo sam totalno sama prewela...tako da nije bas swe tacno
_~*Dulce*Princess*~_
_~*Dulce*Princess*~_

Број порука : 137
Join date : 30.11.2008
Age : 28
Локација : con Ucker en mi corason para siempre

Назад на врх Go down

Dulce Maria - Roberta RBD - Page 2 Empty Dull u magazinu "Deep"

Порука  #$#Peace#@$Love#@$!!` Tue Feb 10, 2009 12:06 pm

[img]Dulce Maria - Roberta RBD - Page 2 51491554ug4 Dulce Maria - Roberta RBD - Page 2 W810[/img][img]Dulce Maria - Roberta RBD - Page 2 003xb3 Dulce Maria - Roberta RBD - Page 2 W810[/img][img]Dulce Maria - Roberta RBD - Page 2 004uj6 Dulce Maria - Roberta RBD - Page 2 W1024[/img][img]Dulce Maria - Roberta RBD - Page 2 005ei6 Dulce Maria - Roberta RBD - Page 2 W810[/img][img]Dulce Maria - Roberta RBD - Page 2 006jb7 Dulce Maria - Roberta RBD - Page 2 W810[/img][img]Dulce Maria - Roberta RBD - Page 2 008zf2 Dulce Maria - Roberta RBD - Page 2 W949[/img][img]Dulce Maria - Roberta RBD - Page 2 011fa0 Dulce Maria - Roberta RBD - Page 2 W1412[/img][img]Dulce Maria - Roberta RBD - Page 2 012ie2 Dulce Maria - Roberta RBD - Page 2 W570[/img]
#$#Peace#@$Love#@$!!`
#$#Peace#@$Love#@$!!`

Број порука : 245
Join date : 06.02.2009
Age : 28
Локација : ....In L.A.....

https://brit4um.forumsc.net

Назад на врх Go down

Dulce Maria - Roberta RBD - Page 2 Empty Re: Dulce Maria - Roberta RBD

Порука  #$#Peace#@$Love#@$!!` Tue Feb 10, 2009 1:12 pm

Jedna dewojcica je pisala Dulce o tome da swi fanowi zele da ona,tj,RBD ponowo dodju u BG!!!, i ona je odgoworila!Pa,ewo i slike![img]Dulce Maria - Roberta RBD - Page 2 N1024098872302968315836ok4 Dulce Maria - Roberta RBD - Page 2 W407[/img]
#$#Peace#@$Love#@$!!`
#$#Peace#@$Love#@$!!`

Број порука : 245
Join date : 06.02.2009
Age : 28
Локација : ....In L.A.....

https://brit4um.forumsc.net

Назад на врх Go down

Dulce Maria - Roberta RBD - Page 2 Empty Dull najuspesnija!!!

Порука  #$#Peace#@$Love#@$!!` Tue Feb 10, 2009 1:18 pm

Prema najnovijim ispitivanjima popularnosti članova RBD-a, zaključeno je da ako svako od njih šestoro započne solo karijeru, da će Dulce María biti najuspešnija. Dulce će ove godine da izda novu knjigu gde će dobiti na popularnosti a ako se gledaju procenti, ona je u značajnoj prednosti sa 36.66% podrške za solo karijeru u odnosu na Anahí koja se nalazi na drugom mestu sa 31.05% podrške. Na trećem mestu je Maite sa 18.46%, četvrti Poncho sa 6.43%, peti Christopher sa 4.75% a poslednji Christian sa 2.65% podrške fanova.
#$#Peace#@$Love#@$!!`
#$#Peace#@$Love#@$!!`

Број порука : 245
Join date : 06.02.2009
Age : 28
Локација : ....In L.A.....

https://brit4um.forumsc.net

Назад на врх Go down

Dulce Maria - Roberta RBD - Page 2 Empty INTERWJU!!!

Порука  #$#Peace#@$Love#@$!!` Tue Feb 10, 2009 1:19 pm

STA MISLIS ZASTO IMAS TOLIKO OBOZAVAOCA?
DUL: na ovo pitanje bolje bi odgovorili moji fanovi i osobe kojima je stalo do mene.mislim da im se dopada to sto sam uvijek spontana,neposredna,uvijek vesela i dobro raspolozena.trudim se da na zivot gledam sa vedrije strane i ljudi to znaju da cijene.

IZABERI JEDNU OSOBU IZ GRUPE KOJU BI POVELA NA PUSTO OSTRVO?
DUL: ne mogu da se odlucim.povela bih sve jer su mi veoma dragi.cak i ako mi je do nekoga vise stalo nego da ostalih,ne bih mogla to javno da kazem.

DA IMAS ALADINOVU CAROBNU LAMPU,KOJE 3 ZELJE BI POZELJELA?
DUL: da mene i moje najblize sluzi zdravlje,da i dalje budem uspjesna kao i dosada i da pronadjem ljubav svog zivota.

DA LI TE JE U IVOTU RAZOCARALA OSOBA OD KOJE TO NISI OCEKIVALA?
DUL: jeste i to nekoliko puta.ne bih da imenujem te osobe,ali zaista su me jako povrijedili i razocarali.u takvim situacijama samo zelim da s sklonim od covjeka koji mi je nanio zlo.

DA LI CES SNIMITI DUET SA SHAKIROM?
DUL: nije jos nista dogovoreno,ali voljela bih kada bi se to desilo.uskoro pocinjem da snimam novu telenovelu i tek kada je zavrsim,razmisljat cu o svom solistickom CD-u i eventualno duetima.dopada mi se kako Shakira radi i mislim da bi se nasi glasovi super slozili.

DA LI BI SE SLIKALA GOLA ZA NEKI CASOPIS?
DUL: da budem potpuno gola i da sve bude otkriveno,vjerovatno ne,jer to smatram neukusnim.imam mnogo maloljetnim fanova i ne zelim da se eksponiram na takav nacin.ali,ako je sve lijepo stilizovano i ne visi se nista sto ne treba, ili ukoliko je rijec o fotkanju u kupacim kostimu-moze,zasto da ne!

AKO BI OSTALA U DRUGOM STANJU,DA LI BI ABORTIRALA?
DUL: zavisi od okolnosti pod kojima bi se to desilo.razmislila bih dobro i abortus svakako ne bi bila moja prva odluka,pokusala bih da zadrzim bebu ako bi to bilo moguce.

DA LI TI SE NEKADA UDVARALA DJEVOJKA?AKO JESTE,KAKO SI REAGOVALA NA TO?
DUL: dobila sam nekoliko pisama od djevojaka koje tvrde da im se dopadam.nisam znala sta da im odgovorim.potujem homoseksualce i nikada ne bih bila neprijatna kada bi mi se neka djevojka udvarala,ali ne pomisljam na takvu vezu.zanimaju me iskljucivo momci.
#$#Peace#@$Love#@$!!`
#$#Peace#@$Love#@$!!`

Број порука : 245
Join date : 06.02.2009
Age : 28
Локација : ....In L.A.....

https://brit4um.forumsc.net

Назад на врх Go down

Dulce Maria - Roberta RBD - Page 2 Empty PRWA EPIZODA SERIJE "VERANO DE AMOR"

Порука  #$#Peace#@$Love#@$!!` Tue Feb 10, 2009 1:24 pm

#$#Peace#@$Love#@$!!`
#$#Peace#@$Love#@$!!`

Број порука : 245
Join date : 06.02.2009
Age : 28
Локација : ....In L.A.....

https://brit4um.forumsc.net

Назад на врх Go down

Dulce Maria - Roberta RBD - Page 2 Empty Ekskluziwni interwju u NXClusive 09.02.2009

Порука  #$#Peace#@$Love#@$!!` Tue Feb 10, 2009 2:27 pm

#$#Peace#@$Love#@$!!`
#$#Peace#@$Love#@$!!`

Број порука : 245
Join date : 06.02.2009
Age : 28
Локација : ....In L.A.....

https://brit4um.forumsc.net

Назад на врх Go down

Dulce Maria - Roberta RBD - Page 2 Empty Re: Dulce Maria - Roberta RBD

Порука  Sponsored content


Sponsored content


Назад на врх Go down

Страна 2 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Назад на врх

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете одговорити на теме у овом форуму