BRITNEY SPE@RS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rebelde - RBD

+2
*~* Tokio Hotel *~*
6 posters

Страна 3 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Rebelde - RBD - Page 3 Empty Re: Rebelde - RBD

Порука  Dulce Thu Jan 29, 2009 8:49 am

Anahina mama opljachkana ispred banke!
Anahina mama je bila napadnuta ispred banke. Napad je izgleda bio organizovan. Dva choveka su joj se priblizila sa pishtoljem u ruci trazeci pare, koje je ona na kraju i morala da da. Nakon toga, bila je transportovana u bolnicu zbog dozivljenog stresa.
Owe slike su bile na westima tokom owe reportaze:
[img]Rebelde - RBD - Page 3 3ppv289gtolcp5i0oyt6bd6 Rebelde - RBD - Page 3 W320[/img][img]Rebelde - RBD - Page 3 3ys0y3izrk0yloo8ny3fyg6 Rebelde - RBD - Page 3 W320[/img][img]Rebelde - RBD - Page 3 6mlrto9azt9hya2nmdfkez5 Rebelde - RBD - Page 3 W320[/img][img]Rebelde - RBD - Page 3 H75ntkrh3b5tr18i8bqzdt5 Rebelde - RBD - Page 3 W320[/img][img]Rebelde - RBD - Page 3 Iinroaosgpj627wgtc4dvd4 Rebelde - RBD - Page 3 W320[/img][img]Rebelde - RBD - Page 3 R68u58eorgm124awre45dj2 Rebelde - RBD - Page 3 W320[/img]
Dulce
Dulce

Број порука : 53
Join date : 12.01.2009

Назад на врх Go down

Rebelde - RBD - Page 3 Empty Re: Rebelde - RBD

Порука  Dulce Fri Jan 30, 2009 5:58 am

OMILJENA GRUPA OD DULCE JE GUNS N ROSES
OMILJENA GRUPA OD PONCHA JE THE POLICE
OMILJENA GRUPA OD CHRISA JE THE METALICA
OMILJENA GRUPA OD POLITA JE BITLS
Dulce
Dulce

Број порука : 53
Join date : 12.01.2009

Назад на врх Go down

Rebelde - RBD - Page 3 Empty Re: Rebelde - RBD

Порука  Dulce Fri Jan 30, 2009 6:21 am

Poncho sufrio acidente!

En LA BOMBA (progama de TV venezolano) dijeron que Alfonso Herrera sufrio un accidente mientras grababa escenas en Venezuela para su pelicula " VENECIA" al parecer se encontraba grabando una escena en la que su personaje tenia que ser ahorcado, pero esto paso de ser ficcion y en verdad estaba susediendo y se quedo sin aire. El actor fue hospitalizado, el domingo le dieron el alta y ahora esta en reposo.

PRIJEVOD:

Poncho imao nesreæu

Na "LA Bomba" -programu tv venezuela su rekli da je Alfonso Herrera doživio nesreæu za vrijeme snimanja scena u Venezueli za svoj novi film Venecia,èini se da je snimao scenu u kojoj se njegov lik gušio. ali ovo je prešlo granice fikcije i zapravo se ovo uistinu dogaðalo i on je ostao bez zraka. Glumac je bio hospitaliziran, u nedjelju su ga odpustili iz bolnice i sada se odmara.
[img]Rebelde - RBD - Page 3 Eg72uecw4 Rebelde - RBD - Page 3 W1600[/img]
Dulce
Dulce

Број порука : 53
Join date : 12.01.2009

Назад на врх Go down

Rebelde - RBD - Page 3 Empty RBD mozda po TRECI put U SRBIJI!!!!

Порука  Dulce Fri Jan 30, 2009 6:24 am

IZ IZVORA EMISIJE CITY,KOJI SU POSLE KONCERTA 18.DECEMBRA OBJAVILI DA CE 2009 GOD. GRUPA RBD PO TRECI PUT GOSTOVATI U SRBIJI IZGLEDA DA SU TACNI.
STA VI MISLITE O OVOME Question lol! lol!
Dulce
Dulce

Број порука : 53
Join date : 12.01.2009

Назад на врх Go down

Rebelde - RBD - Page 3 Empty POSLEDNJI INTERWJU GRUPE "RBD"

Порука  Dulce Fri Jan 30, 2009 11:01 am

[img]Rebelde - RBD - Page 3 Rferfeqk7 Rebelde - RBD - Page 3 W800[/img][img]Rebelde - RBD - Page 3 002wa5 Rebelde - RBD - Page 3 W800[/img]
Dulce
Dulce

Број порука : 53
Join date : 12.01.2009

Назад на врх Go down

Rebelde - RBD - Page 3 Empty Anahi je posetila UNIVISON

Порука  Dulce Fri Jan 30, 2009 12:24 pm

Esta mañana Anahi entro a su Foro en Univision.com donde nos dejo varios mensajes aclarando varias cosas, nos dice que esta decidiendo que es lo mejor para su vida en estos momentos…Tambien aclara el rumor de que NO se va a casar, lo hara algun dia pero aun es muy pronto…Mejor lean los mensajes y si quieren contestarlos entre al foro en univision.com AQUI

los extranooooooooooooooooo!!!!!!!!!!!

holaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!
como estan bebes???? que hay de nuevo??? como les va en sus vidas? que chismes me cuentan????? jajajajaaj demasiadas preguntas!!!
bueno,antes q nada quiero decirles q no saben como me hacen falta caray…el no viajar a sus paises no visitarlos ,no estar tan cerca…me apachurra el corazon porque me acostumbre a su amor a sus abrazos a los empujones jajajaaj ya saben a todo eso…extrano cada cosa,cada vez q nos enojamos con los de seguridad x q no nos dejaban platicar jajajaaj se acuerdan???
nunca voy a poder olvidar todo lo que vivimos juntos.

pero bueno,asi es la vida y ahora es tiempo de crecer y de evolucionar y de hacer cosas nuevas… hay tantos planes que no se que hacer!!!!!!!!!!!!!!!!! chicos en verdad LOS NECESITO MAS QUE NUNCA!!!!!
que debo hacer??? ustedes que quieren que haga???
yo no quiero hacer nada q a ustedes no les guste pero en realidad no se que es lo que mas quieren…saben que yo daria un brazo x tener nuestro AWT no??? daria lo que fuera!!!! es nuestro sueno!!! pero tambien ya saben q no es tan facil,dependemos de muchas cosas,de mucha gente y a veces eso nos frena…mucho.
y tambien pienso,hay oportunidades q solo pasan una vez frente a nosotros y no podemos dejarlas ir y en este momento eso esta pasando…imaginense quien soy yo para rechazar algo tan grande?? …haaaaaaaaaayyyyyy help!!!!! digan algo!!!!!!! jasjaajajaaj parezco loca.
bueno una vez mas ya les dije toooda la verdad como siempre x q yo nunca les miento solo a veces digo cositas medio chuecas jajajaajajajjajajaj es broma!!!
otra cosa.. NO ME VOY A CASAR….bueeeno todavia no pero algun dia espero q si!! tampoco es que me quiero quedar solterona jajaaj pero claro que ahorita no es el momento,se que salio una nota en nose que programa donde lo confirmaron pero es una mentira total!!!
chicos espero con esto calmar las aguas en este foro que estabamos a punto de estallar!!! jajajaajaj ahhhh…los quiero muchiiiiiiiiiiiiiiisiiiiiiiimoooooooooooo!!!!!
besos!
EWO I SLIKE SA POSETE
[img]Rebelde - RBD - Page 3 Annpi6kz0 Rebelde - RBD - Page 3 W492[/img]
Dulce
Dulce

Број порука : 53
Join date : 12.01.2009

Назад на врх Go down

Rebelde - RBD - Page 3 Empty Re: Rebelde - RBD

Порука  Dulce Fri Jan 30, 2009 12:46 pm

Anai Đovana Puente Portilja (šp. Anahí Giovanna Puente Portilla) je meksička glumica i pevačica rođena 14. maja 1983. godine u gradu Meksiku.
Anai PortiljaZapočela je svoju karijeru u Čikiladas šou. Zapaženije uloge bile su joj „Devojčice“ (Muchachitas), „Anđeli bez raja“ (Ángeles sin paraíso), „Ti i ja“ (Tu y yo), „Moja mala veza“ (Mi pequeña traviesa), „Živim za Elenu“ (Vivo por Elena).

Prva značajnija uloga u karijeri je uloga u tv noveli „Odeljenje 406“ (Clase 406). 2004. je godina u kojoj njena karijera ide uzlaznom putanjom jer je dobila jednu od glavnih uloga u najpopularnijoj TV noveli u Meksiku, „Buntovnici“ (Rebelde). Postala je član grupe RBD u čijem su sastavu Dulse Marija, Majte Peroni, Kristofer Ukerman, Kristijan Čavez, Alfonso Erera, koji su takođe glumili u Buntovnicima.Anahí je počela svoju karijeru sa dve godine u tv emisiji Chiquilladas. Svoju karijeru je nastavila glumeći u “Madres Egoístas“ a zatim je kruniše nagradama kao što su Ariel, Palm d’Or, Bravo, etc.

U srednjim 90’ ulazi u svet muzike. 1996. Izlazi njen debitantski album pod nazivom Hoy es Mañana, izdat od strane diskografske kuće Para Musica Recording Company. Sa ovog albuma lansirani su singlovi Descontrolándote, Corazón de Bombón i Por Volverte a Ver. Drugi album je izdat iste godine, nosio je naziv Anclado en mi Corazóna sadržao je singlove Salsa Reggae i Brazos de Cruz.

Nakon nekoliko nezapaženih uloga u pojedinim meksičkim sapunicama, 2000. se pojavljuje u “Primer Amor... A Mil Por Hora“ i iste godine, sa diskografskom kućom Fonovisa potpisuje ugovor. Ova saradnja je kasnije urodila plodom, Anahí izdaje novi album i njen najprodavaniji Baby Blue koji je bio nominovan za nagradu na Latin Bilboard Award.

Nakon problema koje je imala sa anoreksijom od koje je obolela za vreme snimanja “Primer Amor... A Mil Por Hora“, uspela je navodno da se oporavi iako se ne može sa sigurnošću tvrditi da je u potpunosti oporavljena. 2002 Glumi u seriji “Clase 406“ kao Jessica Riquelme a dve godine kasnije postaje jedna od glavnih glumica serije Rebelde koja će veoma bitno uticati na njenu karijeru. U tom periodu potpisuje ugovor sa EMI čime postaje deo grupe RBD. Slava Anahí je znatno porasla potpisivajući sa Coca-Cola, Herbal Essences i Kotex a 2005 i sa Avon Cosmetics i Andrea Shoe Ware.[img]Anai Đovana Puente Portilja (šp. Anahí Giovanna Puente Portilla) je meksička glumica i pevačica rođena 14. maja 1983. godine u gradu Meksiku. Anai PortiljaZapočela je svoju karijeru u Čikiladas šou. Zapaženije uloge bile su joj „Devojčice“ (Muchachitas), „Anđeli bez raja“ (Ángeles sin paraíso), „Ti i ja“ (Tu y yo), „Moja mala veza“ (Mi pequeña traviesa), „Živim za Elenu“ (Vivo por Elena). Prva značajnija uloga u karijeri je uloga u tv noveli „Odeljenje 406“ (Clase 406). 2004. je godina u kojoj njena karijera ide uzlaznom putanjom jer je dobila jednu od glavnih uloga u najpopularnijoj TV noveli u Meksiku, „Buntovnici“ (Rebelde). Postala je član grupe RBD u čijem su sastavu Dulse Marija, Majte Peroni, Kristofer Ukerman, Kristijan Čavez, Alfonso Erera, koji su takođe glumili u Buntovnicima.Anahí je počela svoju karijeru sa dve godine u tv emisiji Chiquilladas. Svoju karijeru je nastavila glumeći u “Madres Egoístas“ a zatim je kruniše nagradama kao što su Ariel, Palm d’Or, Bravo, etc. U srednjim 90’ ulazi u svet muzike. 1996. Izlazi njen debitantski album pod nazivom Hoy es Mañana, izdat od strane diskografske kuće Para Musica Recording Company. Sa ovog albuma lansirani su singlovi Descontrolándote, Corazón de Bombón i Por Volverte a Ver. Drugi album je izdat iste godine, nosio je naziv Anclado en mi Corazóna sadržao je singlove Salsa Reggae i Brazos de Cruz. Nakon nekoliko nezapaženih uloga u pojedinim meksičkim sapunicama, 2000. se pojavljuje u “Primer Amor... A Mil Por Hora“ i iste godine, sa diskografskom kućom Fonovisa potpisuje ugovor. Ova saradnja je kasnije urodila plodom, Anahí izdaje novi album i njen najprodavaniji Baby Blue koji je bio nominovan za nagradu na Latin Bilboard Award. Nakon problema koje je imala sa anoreksijom od koje je obolela za vreme snimanja “Primer Amor... A Mil Por Hora“, uspela je navodno da se oporavi iako se ne može sa sigurnošću tvrditi da je u potpunosti oporavljena. 2002 Glumi u seriji “Clase 406“ kao Jessica Riquelme a dve godine kasnije postaje jedna od glavnih glumica serije Rebelde koja će veoma bitno uticati na njenu karijeru. U tom periodu potpisuje ugovor sa EMI čime postaje deo grupe RBD. Slava Anahí je znatno porasla potpisivajući sa Coca-Cola, Herbal Essences i Kotex a 2005 i sa Avon Cosmetics i Andrea Shoe Ware.[img]Rebelde - RBD - Page 3 01el910up7 [/img][img]Rebelde - RBD - Page 3 Fdfdgp4 Rebelde - RBD - Page 3 W640[/img]
Dulce
Dulce

Број порука : 53
Join date : 12.01.2009

Назад на врх Go down

Rebelde - RBD - Page 3 Empty Re: Rebelde - RBD

Порука  Dulce Fri Jan 30, 2009 1:42 pm

PDF :: RBD Salvame - Spasi me



Potreba mi je da mi nedostajes
Zivim u beznadju
Od kada se ti vise ne vracas

Prezivljavam iz ciste potrebe
Sa knedlom u grlu
I ne pustam te da mislis

Malo po malo Srce
Izgubice veru
Izgubice glas

REF:
Spasi me od zaborava
Spasi me od samoce
Spasi me od umornosti
Priklonjena sam tvojoj volji
Spasi me od zaborava
Spasi me od tame
Spasi me od umornosti
Nemoj da me pustis da padnem vise nikada

Toliko predlazem sebi da nastavim
Ali ljubav je rec
Koja me kosta ponekad da zaboravim

Prezivljavam iz ciste potrebe
Sa knedlom u grlu
I ne pustam te da mislis

Malo po malo Srce
Izgubice veru
Izgubice glas

REF.

Spasi me od zaborava...
Spasi me od umornosti...
Spasi me od zaborava...
Dulce
Dulce

Број порука : 53
Join date : 12.01.2009

Назад на врх Go down

Rebelde - RBD - Page 3 Empty Re: Rebelde - RBD

Порука  Dulce Fri Jan 30, 2009 1:45 pm


Pre nekoliko godina u BRAZILU su poginula 3 fana RBD-a,na koncertu.....
Cekajuci BUNTOVNIKE da im se potpisu na CD-ove,popeli su se na ogradu,da bi su ih videli,i nazalost u velikoj guzvi nesto se desilo,i oni su pali,i ostali na mestu mrtvi...................a evo sta RBD kaze na sve to:!!
Dulce
Dulce

Број порука : 53
Join date : 12.01.2009

Назад на врх Go down

Rebelde - RBD - Page 3 Empty Re: Rebelde - RBD

Порука  Dulce Fri Jan 30, 2009 1:47 pm

.Christopher Alexander Luis Casillas Von Uckermann se rodio 21.10 1986 i u horoskopu je vaga.
2.Visok je 1.80 m a težak je 70 kg.
3.Najbolje ga je bilo sram kad su ga u jednom odreðenom razdoblju zvali „ zvjezdica“ po junaku kojega je glumio u nekoj telenoveli.
4.Ima jednog ljubimca: psa Latosa,pasmine Rotweiller.
5.U buducnosti bi voleo živjeti u Los Angelesu ili Europi.
6.Sport s kojim se najviše bavi su tenis in padel (nešto slièno ko squash).
7.Kad je nemiran grize nokte.
8.Pravi je profesionalac u skejtanju. Pobijedio je veæ na nekoliko nacionalnih takmicenja
9.Kad kupuje donje rublje uvijek traži ono sa intenzivnim i jakim bojama kao što su crvena i ljubicasta.
10.Otvorio je svoju vlastitu firmu namjenjenu nakitu. Kod ovog sudjeluje cijela grupa RBD.
Dulce
Dulce

Број порука : 53
Join date : 12.01.2009

Назад на врх Go down

Rebelde - RBD - Page 3 Empty Poslednji CD Grupe RBD Izlazi 10 Marta!Prwi singl sa owog CD-a je "Para Olvidarte De Mi'.Ewo i spisak nowih pesama koje ce se naci na poslednjem albumu........

Порука  Dulce Sat Jan 31, 2009 2:55 am

Tracklist
1. Camino al sol
2. Mirame
3. Para olvidarte de mi
4. ¿Quien te crees?
5. Este donde este
6. Mas tuya que mia
7. Hace un instante
8. Desaparecio
9. Olvidar
10. Yo vivo por ti
11. Lagrimas perdidas
12. Puedes ver pero no tocar
13. Adios
[img]Rebelde - RBD - Page 3 1zgr34or3eh8 [/img]
Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad
Dulce
Dulce

Број порука : 53
Join date : 12.01.2009

Назад на врх Go down

Rebelde - RBD - Page 3 Empty Pedro Damian Kaze Da ce da objawi Dokumentarac o istoriji grupe "RBD"

Порука  Dulce Sat Jan 31, 2009 2:57 am

Realizarán documental histórico de RBD
El creador de RBD, el productor Pedro Damián, informó que ya no se va a realizar un largometraje con la historia del grupo, sino un documental, donde se mostrará un recorrido por las trayectorias y vidas de cada uno de los “rebeldes”.

Por otra parte, los intérpretes de Empezar desde cero lanzarán a finales del mes de febrero lo que será su nueva y última producción musical, titulada “Para olvidarte de mi”, aunque ya se puede escuchar en la red lo que podría ser su primer sencillo el cual recibe el mismo nombre.
Este corte inédito del sexteto, creado a partir de la telenovela “Rebelde”, es una balada romántica que habla de aquel amor que no se puede olvidar; se espera que los chicos filmen un video profesional del mismo.

Cada uno de los jóvenes ya tiene planes de trabajo para este 2009, aunque Anahí, Poncho, Maite, Dulce María, Christian y Christopher aseguraron que la gira del adiós del grupo sería importante para no fallarles a los seguidores, que estuvieron con ellos por más de 4 años.
Dulce
Dulce

Број порука : 53
Join date : 12.01.2009

Назад на врх Go down

Rebelde - RBD - Page 3 Empty Ewo Kako Se ANAHI Sminka!!!

Порука  #$#Peace#@$Love#@$!!` Fri Feb 06, 2009 12:11 pm

SMINKER ALFONSO CASTRO JE PRVO NANEO LJUBICASTE SENKE NA KAPKE.ZATIM JE NANEO PLAVE SENKE, NA GORNJI KAPAK,UZ TREPAVICE,A IDUCI KA IVICAMA ,POJACAVAO JE BOJU.”OVO DAJE DUBINU OCIMA”,DODAO JE.ZATIM JE ISPOD DONJIH TREPAVICA NANEO MARINSKO PLAVU OLOVKU ZA OCI,A ISPOD OLOVKE JE PRVO NANE LJUBICASTU SENKU.”DA BI DALI SJAJ OCIMA POTREBNO JE IZVUCI LINIJU OKO OKA U NEKOJ SVETLOJ BOJI I NANETI JE U SAM KUTAK OKA.OVDE SAM IZVUKAO LINIJU OKO OKO U NARANDZASTOJ BOJI,A U KUTKOVE OKA SAM STAVIO MALO LILA SENKE.ZA KRAJ SAM NANEO NEKOLIKO SLOJEVA MASKARE.ZA TEN SAM KORISTIO TECNI PUDER BOJE MEDA,NA OBRAZE SAM STAVIO MALO ROZA RUMENILA I NA USNE SVETLO ROZI SJAJ ZA USNE

E zar nije cool, sada ce te znati kako se ustvari sminka!!!
#$#Peace#@$Love#@$!!`
#$#Peace#@$Love#@$!!`

Број порука : 245
Join date : 06.02.2009
Age : 28
Локација : ....In L.A.....

https://brit4um.forumsc.net

Назад на врх Go down

Rebelde - RBD - Page 3 Empty Re: Rebelde - RBD

Порука  #$#Peace#@$Love#@$!!` Fri Feb 06, 2009 12:42 pm

#$#Peace#@$Love#@$!!`
#$#Peace#@$Love#@$!!`

Број порука : 245
Join date : 06.02.2009
Age : 28
Локација : ....In L.A.....

https://brit4um.forumsc.net

Назад на врх Go down

Rebelde - RBD - Page 3 Empty Re: Rebelde - RBD

Порука  _~*Dulce*Princess*~_ Sat Feb 07, 2009 8:29 am

Izdaju poslednji CD -Despues de todo- Posle svega, imace 12 pesama, Dulce je napisala dve pesme: Camino al sol i Un dia mas.. A pesmu Nunca decir adios su napisali zajedno njih sestoro sa Pedrom..
Ovo su pesme:
1. Lo que queria
2. Puedo cambiar
3. Camino al sol
4. Invisible
5. Me perdi
6. Un dia mas
7. La salida
8. Dentro de mi
9. Esta realidad
10. Tu amor para mi
11. Sus suenos
12. Nunca decir Adios
_~*Dulce*Princess*~_
_~*Dulce*Princess*~_

Број порука : 137
Join date : 30.11.2008
Age : 28
Локација : con Ucker en mi corason para siempre

Назад на врх Go down

Rebelde - RBD - Page 3 Empty Re: Rebelde - RBD

Порука  _~*Dulce*Princess*~_ Sat Feb 07, 2009 8:36 am

Snimili su jednu poruku za fanove kada su bili u Los Anjelesu,SAD poslednji put u Decembru 2008. godine,a u ovoj nam zele srcan Dan zaljubljenih koji nam sledi.A snimili su nam i video za Bozic i Novu godinu-to vas podsecam.
Video traje 31 sec.POGLEDAJTE OBAVEZNO!

https://www.youtube.com/watch?v=OBLcMTZfeVo&eurl=http://
_~*Dulce*Princess*~_
_~*Dulce*Princess*~_

Број порука : 137
Join date : 30.11.2008
Age : 28
Локација : con Ucker en mi corason para siempre

Назад на врх Go down

Rebelde - RBD - Page 3 Empty Re: Rebelde - RBD

Порука  _~*Dulce*Princess*~_ Sat Feb 07, 2009 8:38 am

El creador de RBD, el productor Pedro Damián, informó que ya no se va a realizar un largometraje con la historia del grupo, sino un documental, donde se mostrará un recorrido por las trayectorias y vidas de cada uno de los "rebeldes".

Por otra parte, los intérpretes de Empezar desde cero lanzarán a finales del mes de febrero lo que será su nueva y última producción musical, titulada Después de todo, aunque ya se puede escuchar en la red lo que podría ser su primer sencillo, Para olvidarte de mí.

Fuente:Esmas


Kreator RBD-a, producent Pedro Damian, objavio je da se nece realizovati dugometrazni film sa istorijom grupe, vec dokumentarac, gde se prikazuje putovanje kroz karijere i zivote svakog 'buntovnika'.
Sa druge strane, izvodjaci pesme Empezar desde cero objavice krajem februara novu i zadnju muzicku produkciju, nazvana Despues de todo, iako se vec moze cuti ono sto bi mogao da bude prvi singl, Para olvidarte de mi.
_~*Dulce*Princess*~_
_~*Dulce*Princess*~_

Број порука : 137
Join date : 30.11.2008
Age : 28
Локација : con Ucker en mi corason para siempre

Назад на врх Go down

Rebelde - RBD - Page 3 Empty Re: Rebelde - RBD

Порука  _~*Dulce*Princess*~_ Sat Feb 07, 2009 8:39 am

E PA OVAKO ...NAVODNO SE OPET PRICA DA JE DUL OPET TRUDNA PO NEZNAM KOJI PUT SAMO ZATO STO IZGLEDA BUCMASTIJE...........MADA MISLIM DA TO NIJE ISTINA,ALI PORED NJE TAKODJE SE PRICA I DA JE NINEL KONDE TUDNA I DA CEKA DRUGO DETE...........E PA STA JE OD SVEGA OVOG ISTINA MOZEMO DA SAZNAMO ZA PAR MESECI...
_~*Dulce*Princess*~_
_~*Dulce*Princess*~_

Број порука : 137
Join date : 30.11.2008
Age : 28
Локација : con Ucker en mi corason para siempre

Назад на врх Go down

Rebelde - RBD - Page 3 Empty Re: Rebelde - RBD

Порука  _~*Dulce*Princess*~_ Sat Feb 07, 2009 8:40 am

E pa ovako. NAIME MAJTE JE NEDAVNO ZAVRSILA SNIMANJE SERIJE
,,CUVAJ SE ANDJELA,, ALI SE NECE DUGO ODMARATI, ODNOSNO PRODUCENT
SALVADOR MEHIJA PRIPREMA NOVU TV-NOVELU I U GLAVNOJ ULOZI ZELI DA VIDI MAJTE.
NAJVEROVATNIJE CE TO BITI RIMEJK SERIJE ,,DRUGA STRANA LJUBAVI,, KOJU SMO DO SKORA MOGLI
DA GLEDAMO NA FOX-U.
_~*Dulce*Princess*~_
_~*Dulce*Princess*~_

Број порука : 137
Join date : 30.11.2008
Age : 28
Локација : con Ucker en mi corason para siempre

Назад на врх Go down

Rebelde - RBD - Page 3 Empty Re: Rebelde - RBD

Порука  _~*Dulce*Princess*~_ Sat Feb 07, 2009 8:41 am

Aqui les dejamos la Portada OFICIAL del single
PARA OLVIDARTE DE MI, y además el TrackList
Oficial de su disco DESPUES DE TODO, a la venta
el 10 de Marzo, este sera su ultimo CD inedito!


TrackList:

1. Camino Al Sol

2. Mírame

3. Para Olvidarte De Mí

4. ¿Quién Te Crees?

5. Esté Donde Esté

6. Más Tuya Que Mía

7. Hace Un Instante

8. Desapareció

9. Olvidar

10. Yo Vivo Por Ti

11. Lágrimas Perdidas




12. Puedes Ver Pero No Tocar



13. Adiós


FUENTE: EMI TELEVISA MUSIC (web)
_~*Dulce*Princess*~_
_~*Dulce*Princess*~_

Број порука : 137
Join date : 30.11.2008
Age : 28
Локација : con Ucker en mi corason para siempre

Назад на врх Go down

Rebelde - RBD - Page 3 Empty Re: Rebelde - RBD

Порука  _~*Dulce*Princess*~_ Sat Feb 07, 2009 8:44 am

La actriz y cantante Anahí, otorgó parte de sus bienes a Ana Paula, su sobrina de 5 años, de acuerdo con información del sitio web LaBotana.com.

Esta no es la primera vez que la integrante de RBD muestra su preocupación por el futuro de su sobrina, pues desde hace varios años realiza un depósito mensual para los estudios universitarios de la pequeña.

~PREVOD~

Glumica i pevacica Anahi,prepisala je deo svoje imovine Ani Pauli,svojoj sestricini od 5 godina, u skladu sa informacijama veb sajta LaBotana.com.

Ovo nije prvi put da clanica RBD-a pokazuje svoju brigu za buducnost svoje sestricine,pa pre nekoliko godina daje depozit mesecni za unicerzitetske studije malene.
_~*Dulce*Princess*~_
_~*Dulce*Princess*~_

Број порука : 137
Join date : 30.11.2008
Age : 28
Локација : con Ucker en mi corason para siempre

Назад на врх Go down

Rebelde - RBD - Page 3 Empty Anahi World Tour 2009.....i mi smo ukljuceni!!!!!!

Порука  #$#Peace#@$Love#@$!!` Tue Feb 10, 2009 1:26 pm

ANAHÍ WORLD TOUR
-México
-Brasil
-Estados Unidos
-Colombia
-Argentina
-Chile
-España
-Serbia
-Rumania
-Panamá
-Venezuela
#$#Peace#@$Love#@$!!`
#$#Peace#@$Love#@$!!`

Број порука : 245
Join date : 06.02.2009
Age : 28
Локација : ....In L.A.....

https://brit4um.forumsc.net

Назад на врх Go down

Rebelde - RBD - Page 3 Empty Re: Rebelde - RBD

Порука  #$#Peace#@$Love#@$!!` Thu Feb 12, 2009 5:22 am

Od ponedeljka 16.02. na RTV Pink krece sa emitovanjem "Cuidado con el Angel"

"Pazljiwo Sa Andjelom" u terminu 17h
[img]Rebelde - RBD - Page 3 Ccealogonk3 Rebelde - RBD - Page 3 W450[/img]
#$#Peace#@$Love#@$!!`
#$#Peace#@$Love#@$!!`

Број порука : 245
Join date : 06.02.2009
Age : 28
Локација : ....In L.A.....

https://brit4um.forumsc.net

Назад на врх Go down

Rebelde - RBD - Page 3 Empty Pedro mozda stvara novu grupu!

Порука  #$#Peace#@$Love#@$!!` Thu Feb 12, 2009 6:29 am

Ako je verovati glasinama Pedro ce napraviti novu muzicku grupu koju bi sacinjavali glumci iz serije "Verano de amor" u kojoj Dul tumaci ulogu Mirande i takodje izvodi naslovnu numeru.
Pedro je kratko prokomentarisao:

"Ne znam zasigurno da li cu oformiti novu grupu,mada su mladici i devojke koje sam izabrao za seriju veoma talentovani,svi pevaju,glume i igraju.Vreme ce pokazati."

Nova novela Pedra Damiana dozivece premijeru 9.februara na televiziji "Canal de las Estrellas"
#$#Peace#@$Love#@$!!`
#$#Peace#@$Love#@$!!`

Број порука : 245
Join date : 06.02.2009
Age : 28
Локација : ....In L.A.....

https://brit4um.forumsc.net

Назад на врх Go down

Rebelde - RBD - Page 3 Empty Happy Valentine`s Day From RBD!

Порука  #$#Peace#@$Love#@$!!` Sat Feb 14, 2009 2:33 am

#$#Peace#@$Love#@$!!`
#$#Peace#@$Love#@$!!`

Број порука : 245
Join date : 06.02.2009
Age : 28
Локација : ....In L.A.....

https://brit4um.forumsc.net

Назад на врх Go down

Rebelde - RBD - Page 3 Empty Re: Rebelde - RBD

Порука  Sponsored content


Sponsored content


Назад на врх Go down

Страна 3 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Назад на врх


 
Permissions in this forum:
Не можете одговорити на теме у овом форуму