BRITNEY SPE@RS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rihanna......

3 posters

Go down

Rihanna...... Empty Rihanna......

Порука  <PuNk gIrL> Sun May 04, 2008 8:25 am

Da li je slusate? Da li ste bili na njenom koncertu u Beogradu? Rolling Eyes
<PuNk gIrL>
<PuNk gIrL>

Број порука : 95
Join date : 04.05.2008
Age : 28
Локација : U mojim snowima sa............

Назад на врх Go down

Rihanna...... Empty Re: Rihanna......

Порука  <PuNk gIrL> Fri May 09, 2008 6:43 am

Rihanna...... 10Rihanna...... 1110Rihanna...... Rh10Rihanna...... Yj10Rihanna...... 147_1110 Live from BG:Rihanna...... 0fdfe110Rihanna...... 6oq2vy10Rihanna...... 21661010Rihanna...... 22221010Rihanna...... 22251010Rihanna...... V7828210Rihanna...... Sp_a1510Rihanna...... Pb244310Rihanna...... Pb244311
<PuNk gIrL>
<PuNk gIrL>

Број порука : 95
Join date : 04.05.2008
Age : 28
Локација : U mojim snowima sa............

Назад на врх Go down

Rihanna...... Empty Re: Rihanna......

Порука  <PuNk gIrL> Tue Jun 10, 2008 3:02 am

Rihanna...... 2a5mcm10Rihanna...... 6h2nv510Rihanna...... 86y2ft10Rihanna...... Vmuhjk10Rihanna...... Rihann10Rihanna...... 38340010Rihanna...... 12950810Rihanna...... Umbrel10Rihanna...... Fausty10
<PuNk gIrL>
<PuNk gIrL>

Број порука : 95
Join date : 04.05.2008
Age : 28
Локација : U mojim snowima sa............

Назад на врх Go down

Rihanna...... Empty Rihanna i Chris

Порука  _~*Dulce*Princess*~_ Fri Jan 02, 2009 5:47 pm

U STA SE SVE DESILO OD TADA!!! Da pocnem od Chrisa Browna...
[img]Rihanna...... Bdbdbdbsb0[/img]
CEO SVET NAGADJA: STA SE DESAVA IZMEDJU NJEGA I RIHANNE???

BRAVO je zakazao susret sa Chrisom Brownom! Pred vama je ekskluzivni razgovor...
Ove slike govore više nego što bi oni sami bili spremni da nam kažu! Rihanna (20) i Chris Brown (18) pravi su par iz snova! Zajedno idu na kupanje, on joj namešta bikini, nosi je po bazenu. Ne odvajaju se ni na minut! Otuda i ovaj blaženi osmeh, tako se smejulje samo zaljubljeni! BRAVO ih je prvo uhvatio na odmoru na Jamajci, a sada i u nežnom milovanju tokom Fashion Weeka u Parizu. Chris joj je u Gradu ljubavi poklonio 20-karatni dijamantski prsten uz očekivano pitanje, ali Rihanna mu nije odmah odgovorila, želeći još malo da razmisli pre nego što kaže konačno "da". Ovo je ljubavna priča godine. BRAVO je želeo da sazna nešto više o zaljubljenim golupčićima i dogovorio sastanak sa r'n'b superzvezdom Chrisom Brownom u Berlinu tokom njegove mini-turneje po Nemačkoj.
Ovo je eksluzivni razgovor! Chris se smeje od uha do uha, ali već na početku zamuckuje...
"Sledeće pitanje", moli u neprilici. Džentlmen čuva tajne svoje drage, što samo potvrđuje koliko mu je stalo do nje. Ali, po sjaju u njegovim očima kada govori o Rihanni, jasno nam je šta se tu dešava. Pun pogodak! Svake dve sekunde proverava na svom mobilnom telefonu BlackBerry da li je stigla neka poruka, a kada on zazvoni, izvinjava se i izlazi iz prostorije. Razgovara sa svojom RiRi (Rihannin nadimak) i zvuči kao da se konsuktuje sa njom: "Da priznamo ili ne...?" Vraća se i nama je jasno da su odlučili da njihova ljubav i dalje treba da ostane tajna. "Veoma sam romantičan...", priznaje Chris. "Ako mi je stalo do devojke, totalno se raznežim, izvodim je na večere uz sveće i rado joj poklanjam cveće i nakit." Kao večni dokaz ljubavi, istetovirao je na vratu istu zvezdu kakvu ima i njegova draga. Kako slatko! Ne deluje uopšte kao mačo tip, već pre kao neko ko razume žene. "Nikad se ne pretvaram, imao sam svega tri devojke, ali nisam mekušac", kaže on i dodaje: "Rekao bih da sam zlatna sredina". A izgleda da je Rihannu baš to privuklo. "Potreban mi je frajer koji je pun razumevanja, ali istovremeno cool i sa kojim mogu mnogo da se smejem. Da deluje pomalo kao mačo tip, ali da se u mojim rukama topi od nežnosti", priznala je ona nedavno u intervjuu za BRAVO. Ovaj opis savršeno odgovara Chrisu. "Volim odvažne devojke!", dodaje Chris.
Rihanna je odrasla uz dvojicu mlađe braće - Rorreyom i Rajadom, i uvek je bila pomalo muškobanjasta. A čak su i životne priče ovih golupčića slične. Oboje su još kao tinejdžeri postali velike zvezde i imali veoma teško detinjstvo. Njen otac bio je zavisnik od droge, a njegov očuh bio je ekstremno nasilan i plašila ga se cela porodica, a majku je tukao. Sve su to okolnosti sa kojima se nije lako izboriti u tinejdžerskom dobu, pa je lakše kad se teška iskustva mogu podeliti sa nekim ko će te razumeti. Čini se da su njih dvoje zaista srodne duše. Zato verujemo Chrisu svaku reč kada u svojoj novoj pesmi "With you" peva: "Kada sam sa tobom, nije mi potreban novac ni automobili. Devojko, ti si moje srce!" Tačno znamo na koga misli u ovoj pesmi. Njegova ljubav prema Rihanni toliko je velika da ovaj hot frajer odoleva svim izazovima šoubiznisa. Nekoliko dana kasnije BRAVO je slavio sa Chrisom i njegovim plesačima u minhenskom hiphop klubu "2Rooms", gde su mu u VIP separeu predstavljane najlepše devojke, ali umesto da flertuje, on je svakih nekoliko sekundi proveravao svoj BlackBerry...
_~*Dulce*Princess*~_
_~*Dulce*Princess*~_

Број порука : 137
Join date : 30.11.2008
Age : 28
Локација : con Ucker en mi corason para siempre

Назад на врх Go down

Rihanna...... Empty Chris tukao RIHANNU!!!!!!!!!!

Порука  #$#Peace#@$Love#@$!!` Thu Feb 19, 2009 2:07 am

Verovatno svi već za ovo znate. Upči dodele Grammy nagrada Chris i Rihanna su otkazali nastupe u poslednjem trenutku, a novinari saznaju da je to zato što je Chris tukao Rihannu. Sada su u javnost izašli novi detalji njihove priče.

TMZ sada javlja da je jedan policajac potvrdio da je Rihanna zaradila krvav nos i usnu. Izgleda da Rihanna ima i tragove ugriza na rukama i nogama, ali nisu sigurni da li je to istina. Ako se dokaže da je Chris Brown kriv dobiće 9 godina zatvora. Ne mogu da verujem da bi Chris uradio ovako nešto kad je njegova majka prolazila kroz nasilje u porodici. Zašto bi Chris uradio ovako nešto svojoj devojci Rihanni? Pretpostavljam da Chris sada može da se pozdravi sa svojim "čistim" imidžom i blistavom karijerom.



Ako je vjerovati američkim medijima, Rihanna je policiji otkrila kako nedjeljni incident – zbog kojeg je završila u bolnici, a protiv Browna je podignuta optužnica – nije bio i prvi.


Rihanna (20) i Chris Brown (19) navodno imaju podužu nasilnu povijest. Časopis US Weekly, pozivajući se na izvor blizak Rihanni, prenosi da je pjevačica priznala policiji kako to nije prvi put da ju je Brown pretukao.

Policija sada navodno istražuje je li Rihanna prošle godine na dodjeli American Music Awardsa nosila povez oko očiju kako bi sakrila tragove fizičkog zlostavljanja, a koji je ona tada opravdala ogrebotinom na rožnici.

Rihanna je prošlu nedjelju propustila Grammyje, a u bolnicu je primljena s masnicama i oteklinama na licu, razbijenom usnicom, krvavim nosom i ugrizima na rukama – nakon što ju je, navodno, pretukao njezin godinu dana mlađi dečko.

Kako donosi MediaTakeOut.com, Brown je na svom profilu na Facebooku upozorio na lijepu pjevačicu napisavši: "Sad ćete početi upoznavati njezino pravo lice. Vjerujte mi."
[img]Rihanna...... Vma200734ko1 Rihanna...... W402[/img]


STETA STO SE OWO OWAKO ZAWRSILO.....
#$#Peace#@$Love#@$!!`
#$#Peace#@$Love#@$!!`

Број порука : 245
Join date : 06.02.2009
Age : 28
Локација : ....In L.A.....

https://brit4um.forumsc.net

Назад на врх Go down

Rihanna...... Empty ..........................ajoj...............

Порука  #$#Peace#@$Love#@$!!` Fri Feb 20, 2009 11:41 am

[img]Rihanna...... N12159870613325423092cz8 Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad


Последњи изменио #$#Peace#@$Love#@$!!` дана Sat Mar 14, 2009 4:54 am. измењено укупно 1 пута
#$#Peace#@$Love#@$!!`
#$#Peace#@$Love#@$!!`

Број порука : 245
Join date : 06.02.2009
Age : 28
Локација : ....In L.A.....

https://brit4um.forumsc.net

Назад на врх Go down

Rihanna...... Empty !!!!!!WAZNO!!!!!!!

Порука  #$#Peace#@$Love#@$!!` Sun Feb 22, 2009 3:24 am

To: TMZ.com

To TMZ.com Staff,

This petition is addressed to editors of TMZ.com who have posted a photo of injured Rihanna in the eve of her 21st birthday. We - the fans all around the world - feel that this action was very unethical and TMZ showed no respect to Rihanna's privacy in these troubled times.

Media nowdays does everything to increse their popularity and often use actions against all moral and ethical principles. We want to prove that we do not support this.

Rihanna is a young and innocent woman and we do not understand why TMZ or anyone who has spread the pictures taken by LA police department, has decided to punish her by posting this violent material in order to gain publicity.

We demand from TMZ editors to post on their website an apologize to Rihanna and her fans for their disrespectful behaviour.

Sincerely,


ako zelite da se TMZ jawno izwini Rihanni zbog toga sto je na dan njenog 21.rodjendana (20.02.2009.)izneo u jawnost slike koje su bile u policiji u L.A -u!!!!Na slikama je Rihanna,pretucena!!!!Ako zelite,ewo i linka:

http://www.petitiononline.com/riritmz/petition-sign.html
#$#Peace#@$Love#@$!!`
#$#Peace#@$Love#@$!!`

Број порука : 245
Join date : 06.02.2009
Age : 28
Локација : ....In L.A.....

https://brit4um.forumsc.net

Назад на врх Go down

Rihanna...... Empty Re: Rihanna......

Порука  Sponsored content


Sponsored content


Назад на врх Go down

Назад на врх


 
Permissions in this forum:
Не можете одговорити на теме у овом форуму